2. forduló (2004.08.22)

Ibrány Volán-Sényő 2-0 (2-0). Ibrány, 400 néző, v.: Takács J.

Ibrány: Tuska – Csobán, Kántor, Kovács M., Nagy, Bessenyei, Milka, Korsoveczki, Kovács I. (Szilágyi), Feczkó (Imre), Marcsek (Morauszki). Edző: Németh Károly.

Sényő: Szabó A. – Pljutyinszkij, Barna, Kiss G., Gégény, Gráf, Göncz, Balogh Gy., Haburcsák (Ruska), Várnai, Barkaszi (Madzin). Edző: Rubóczki Tibor.

5. perc: a kaputól 20 méterre Nagy S. végzett el egy szabadrúgást, lövése nyomán a labda a jobb alsó sarokba vágódott, 1-0.

23. perc: Bessenyei tálalt Nagy S. elé, aki ezúttal 8 méterről a bal alsó sarkot választotta, 2-0.

55. perc: Korsoveczkit a 16-oson belül szabálytalanul szerelte Barna, a megítélt büntetőből azonban nem született újabb gól, Nagy S. lövését a kapus hárította.

Jó: Nagy S., Korsoveczki, ill. Szabó A., Barna, Göncz.

Az Ibrány végig többet birtokolta a labdát, sok helyzetet alakított ki, s megérdemelten jutott a három ponthoz.

Németh Károly: Az első félidő jelentősebb részében jól és eredményesen futballoztunk, szünet után stabilizáltuk a védekezést, és megérdemelten nyertünk.

Tuzsér–Miskolci VSC 9–0 (3–0) Tuzsér, 400 néző, v.: Veizer. Tuzsér: Fintor – Lakatos, Kosztyú (Balogh R.), Dancs, Lupcsa, Iván, Babjak (Petró), Mitró (Simay), Cseke, Gergely, Szabó I. Edző: Révész Attila. Miskolci VSC: Kristóf - Jóner, Csépány, Scholtz, Tóth, Lövei, Berki (Plébán), Hozdik, Géci (Soltész), Koppány (Kubicza), Dizmatsek. Edző: Deák István. Gól: Cseke (20.), Babjak (38.), Iván (42. és 73.), Szabó I. (52. és 56.), Gergely (58.), Petró (66. és 90.). Jó: az egész hazai csapat.
Révész Attila: Sorolhatnám a szebbnél szebb jelzőket, de legyen elég ennyi: nem volt egy súlycsoportban a két csapat. Gratulálok a fiúknak!
Deák István: A hazaiak csúcsformában játszottak, ráadásul nekik egy hetük volt a pihenésre, míg mi pénteken is meccseltünk. A második félidőben ellenállhatatlanok voltak. Ennyire tellett...

Szakoly–Nyíradony 0–0 Szakoly, 300 néző, v.: Jakkel. Szakoly: Tóth Z. – Mónus, Boros, Kertész, Tardi, Vass Z., Dobos, Palaga, Szemán (Bárány), Capatina, Ványi. Játékos-edző: Boros Gyula. Nyíradony: Katona – Ruszlán, Szilágyi, Terdik, Tóth – Usztics, Labas (Hogya, 46.), Kálmán, Bodogán – Molnár (Szabó, 75.), Babotán (Csák, 86.). Edző: Selyem Nándor. Jó: Boros, Kertész, Vass Z.
Boros Gyula: Tipikusan egygólos mérkőzésen egyik csapat sem használta ki helyzeteit, így reális a döntetlen.

Hajdúnánás–Rakamaz 0–0 Hajdúnánás, 200 néző, v.: Kalász. Hajdúnánás: Gencsi – Csirke, Boros, Gerliczki (Nagy T., 55.), Tar – Kondora, Gobkötő, Mikita, Bocz – Szemán P. (Horváth, 55.) Fodor (Szemán I., 62.). Edző: Tóth János. Rakamaz: Kanócz – Székely, Cap, Galambosi, Asztalos, Minczér, Baka, Leskó, Riczu, Domokos, Csernijenko. Edző: Brekk János.  Jó: Gencsi, Csirke, Mikita, ill. Cap, Csernijenko, Asztalos.
Brekk János: Elégedett vagyok az eredménnyel, a csapat is jól játszott. Amennyiben jobban odafigyelünk, ez a mérkőzés könnyen nyerhető lett volna.

Létavértes–Nyírkarász 5–1 (4–1) Debrecen, 100 néző, v.: Bacsó. Létavértes: Papp – Király, Garamvölgyi (Bíró, 46.), Szűcs, Marton – Jeremiás, Bellon (Mikhárdi, 80.), Baksa, Rezes (Saliga Z., 55.) – Urbin, Kolbe. Edző: Herczeg András. Nyírkarász: Pekk – Mándoki, Rákóczi, Horváth J. (Kapin L.), Takács, Tóth L., Kapin M., Dudás Z., Matyi, Fecsku, Kiss Z. (Éles). Edző: Komáromi György. Az első félidőt szinte teljes egészében átaludta az újonc vendégcsapat, és ez éppen elegendő volt a DVSC juniorjaiból álló házigazdának ahhoz, hogy bebiztosítsa a győzelmét. Szünet után már egyenrangú partnernek bizonyult a Nyírkarász. Gól: Urbin (6. és 32.), Rezes (16.), Garamvölgyi (25.), Saliga (87.), illetve Matyi (20.). Jók: Ballon, Baksa, Urbin.

Balmazújváros - Abaújszántó 1-1 (0-1) Balmazújváros, 300 néző. V.: Bíró. Balmazújváros: Puzlczer - Vaszilkó I., Fige, Sárközi, Vincze, Murák, Szabó B., Bajusz, Szabó I., Dobi, Nagy O. (Koroknai S.). Edző: Kegyes László. Abaújszántó: Szerencsi - Szőke, Márkus, Konyecsnyik, Paranai, Mihálszki (Homonnai), Pachinger, Fügei (Balázs P.), Mató, Novák, Jáger. Edző: Szlifka Miklós. G.: Konyecsnyik (0-1) a 20., Dobi (1-1) a 49. percben. Jók: Fige, Vaszilkó I., Vincze, Dobi, ill. Szerencsi, Szőke, Márkus, Konyecsnyik, Paranai.
Kegyes László: – Hatalmas iramú találkozón nagy küzdenitudásról tett tanúbizonyságot csapatom és vesztett helyzetből, akár meg is fordíthatta volna a találkozót.
Szlifka Miklós: – Igazságos döntetlen született.

Szirmabesenyő - Mád 2-3 (2-1) Szirmabesenyő, 91 néző. V.: Horváth G. Szirmabesenyő: Valtányi - Geszti, Nagy Cs., Kerényi, Balogh P., Pál (Máté), Szuba, Gacsal, Lasztóczi (Madaras), Balogh R. (Ruzsvánszki), Pap. Edzô: Zupkó Mihály. Mád: Lövei - Osváth, Toplenszki, Szabó P., Szabó S., Juhász P., Harsányi, Barna, Babos (Fazekas), Buri A. (Nagy R.), Bódi R. (Turbucz). Edzô: Kôrössy Pál. G.: Pap (1-0) a 8., Pap (2-0) a 40., Bódi R. (1-2) a 43., Bódi R. (2-2) az 53., Bódi R. (2-3) a 69. percben. Kiállítva: Juhász P. (40.). Jók: senki, ill. egész csapat.
Kozák János, elnök: - Szégyellem magam az egész csapat helyett...
Körőssy Pál: - Tíz emberrel is végig fölényben voltunk, gólokkal kellett volna nyernünk. Bár lehet, hogy nem egy meccsen voltunk az ellenfél edzőjével.

1. Tuzsér 2 2 - - 11-1 6

2. Létavértes 2 2 - - 6-1 6

3. Rakamaz 2 1 1 - 4-1 4

4. Abaújszántó 2 1 1 - 3-1 4

5. Ibrány 1 1 - - 2-0 3

6. Sátoraljaújhely 1 1 - - 2-1 3

7. Mád 2 1 - 1 4-4 3

8. Balmazújváros 2 - 2 - 2-2 2