9. forduló (2004.10.10)

Ibrány (3.)–Balmazújváros (13.)

Németh Károly, ibrányi edző: – Megint egy olyan mérkőzés következik, amelyen tőlünk mindenki a győzelmet várja. Helyzetünket nehezíti, hogy Pámer sárga lapok, Feczkó sérülés miatt nem játszhat, illetve Milka is csak lábadozik. A hozzáállásunkkal és szereplésünkkel szeretnénk méltó emléket állítani Ignácz Tibor pályagondnoknak, aki tragikus hirtelenséggel a napokban hunyt el.

Ibrány–Balmazújváros 6-0 (3-0)

Ibrány, 400 néző, v.: Horváth (Pásztor, Dósa).

Ibrány: Tuska – Csobán, Kántor, Kovács M., Nagy S. (Harsányi), Korsoveczki, Kovács I. (Kléninger), Bessenyei, Marcsek (Szilágyi), Imre, Morauszki. Edző: Németh Károly.

Balmazújváros: Barna - Vaszilkó I., Sárközi, Vaszilkó A. (Kiss) - Szabó B, Murák, Bajusz, Szabó I. (Pap), Vincze - Nagy Cs., Dobi (Szarvas). Edző: Kegyes László.

Gól:  Marcsek (7. és 11.), Korsoveczki (40. és 71.), Bessenyei (46.), Morauszki (84.).

Jó: Kovács M., Korsoveczki, Morauszki, ill. senki.

Az Ibrány nagyobb játékereje fél tucat gólban mutatkozott meg, a vendégek jobbára csak asszisztáltak a pályán történtekhez. A minden csapatrészében jobb és egységesebb hazaiak megérdemelten gyűjtötték be a három pontot.

Németh Károly: A mérkőzést végig kézben, az ellenfelet nyomás alatt tartottuk, és ezúttal a helyzetkihasználásunkra sem lehetett panasz.

(Fotó: Sipeki P. - KM)

Nyírkarász - Mád 0-1 (0-0) Nyírkarász, 300 néző. V.: Krasovszki.

Nyírkarász: Pekk - Mándoki, Rákóczi, Horváth, Kapin M., Takács, Dudás (Kapin L.), Fecsku, Kiss, Gazdag, Nádasi. Edző: Komáromi György. Mád: Braun - Osváth, Toplenszki, Turbucz, Szabó P., Tassy, Szabó S., Barna (Szilágyi), Babos, Juhász (Nagy), Bódi. Edző: Kőrössy Pál.
Gólszerző: Barna (0-1) a 78. percben.
Jók: Mándoki, ill. Toplenszki, Turbucz, Szabó S., Babos, Barna.
Komáromi György: - Egyenlő erők küzdelmében a mádi csapat rúgta a gólt.
Kőrössy Pál: - Nagyon küzdelmes mérkőzésen egy helyzetünket értékesítve értékes három pontot szereztünk.

Volán-Sényő - MVSC 2-1 (0-0) Sényő, 200 néző. V.: Szűcs.

Sényő: Szabó - Balogh, Kiss T., Barna, Kiss G., Göncz, Haburcsák, Gégény (Barkaszi), Várnai, Gróf, Knoblok (Madzin). Edző: Rubóczki Tibor. MVSC: Kristóf - Jóner, Csépány, Scholtz, Berki (Géczi), Dizmatsek, Tamás, Koppány, Hozdik, Illovai, Lövei. Edző: Deák István.
Gólszerző: Tamás (0-1) az 52., Várnai (1-1) a 73., Balogh (2-1) a 82. percben.
Kiállítva: Illovai (64.)
Jók: Göncz, Várnai, Haburcsák, ill. az egész csapat.
Rubóczki Tibor: - Nagy küzdelemben értékes három pontot szereztünk.
Deák István: - Drámai küzdelemben 30 percet emberhátrányban játszva 75 perc vezetés után fordított játékvezetői ítélettel vesztettük el a mérkőzést.

Nyíradony–Rakamaz 1–1 (0–0) Nyíradony, 200 néző, v.: Nagy R.

Nyíradony: Katona - Kristóf, Szilágyi, Terdik - Hogya, Kálmán, Takács, Bodogán, Szabó Zs. (Usztics, 84.) - Molnár (Lábas, 92.), Babotán (Csák, 93.). Edző: Selyem Nándor. Rakamaz: Kanócz – Galambosi, Cap, Fiumei, Minczér (Papp), Asztalos, Baka (Szilágyi), Leskó, Riczu, Csernijenko, Domokos. Edző: Brekk János.

A Rakamaz irányította a játékot, de szünetig csak helyzetekig jutottak a vendégek. A második félidőben váratlanul, egy nagy védelmi hibából szerzett vezetést a Nyíradony, ezt követően fokozta a nyomást a vendégcsapat, de a kapufa az újonccal volt. A hosszabbításban aztán egy bombagól jelentette az egyenlítést, amely heves indulatokat váltott ki a közönségből... Gól: Molnár (59.), illetve Leskó (94.).

Szirmabesenyő–Szakoly 4–1 (0–0) Szirmabesenyő, 100 néző, v.: Puskás.

Szirmabesenyő: Valkányi - Geszti, Lázár, Kerényi, Balogh P., Gacsal (Tóth D.), Szuba, Pál (Csipkés), Pap, Barsi, Ruzsvánszki. Edző: Zupkó Mihály. Szakoly: Vránszki – Tardi, Boros, Kertész, Koskovits, Dobos, Szemán, Palaga, Vass Z., Mándi (Capatina), Ványi. Játékos-edző: Boros Gyula.

A meccsen csak azt lehet várni egy csapattól, amit hét közben tesz a minél jobb eredmény eléréséért. Hiába vezetett a Szakoly, ellenfele végig jobban akarta a győzelmet. Gól: Rusvánszki (65.), Geszti (69.), Szuba (78.), Barsi (92.), illetve Szemán (52.).

Sátoraljaújhely - Hajdúnánás 1-0 (1-0) Sátoraljaújhely, 200 néző. V.: Benkő.

Sátoraljaújhely: Jósvai - Janikó R., Ocsenás, Janikó T., Balogh, Bodnár, Ablonczi, Komlósi (Dakos), Trembulyák, Szabó I., Pothurszky (Tóth J.). Edzô: Szabó László. Hajdúnánás: Gencsi - Cséke, Boros, Gerliczi, Tarr, Kondora, Gombkötő, Bocz, Szemán (Kotricz), Majchrovics (Nagy), Fodor. Edző: Tóth János.Gólszerző: Ocsenás (1-0) a 35. percben.
Jók: Janikó T., Balogh, Ocsenás, ill. Tarr, Kondora.
Szabó László: - A rossz idő ellenére nehéz talajú pályán küzdelmes mérkőzésen megérdemelt győzelmet arattunk.
Tóth János: - Nehéz mérkőzésen egy góllal veszítettünk.