| Forduló-hangoló | Tudósítások, eredmények |

Forduló-hangoló

Vásárosnamény

Ibrány SE
2016.08.27. 17:00

Tivadar András, vásárosnaményi edző: – Nem gondoltam, hogy ilyen helyzetbe kerülünk, és már a harmadik fordulóban „hatpontos” meccsre kényszerülünk. Az egyéni hibákat mellőzni kell, továbbá tanulságul szolgáljon, hogy nem negyvenöt percből áll a mérkőzés, ha mindezt elkerüljük, illetve az eszünkbe véssük, akkor nem lesz gond.

Magyar Balázs, ibrányi edző: – Jó lenne már pontot szerezni!

További mérkőzések:

Szombat

Baktalórántháza (10.)–Mátészalkai MTK (14.)

Illés László, baktalórántházi edző: – Otthon egyértelműen a győzelem igényével lépünk pályára. Nem téveszt meg bennünket a Mátészalka „pontatlan” és góltalan szereplése, tudjuk, nem piskóta csapat.

Siska Attila, mátészalkai edző: – Nincs más választásunk: bravúr kell!

Nagyecsed (3.)–Tiszavasvári (4.)

Ádámszki Róbert, nagyecsedi játékos-edző: – Tavaly a Tiszavasvári fosztott meg minket az egy éves hazai veretlenségünktől, most pedig mi fogjuk megtenni ugyanezt: megszakítjuk ellenfelünk hibátlan őszi sorozatát!

Kiss Gábor, tiszavasvári edző: – A bajnokság és a Magyar Kupa lebonyolítási rendjének szeszélye folytán csapatom hat nap alatt három tétmérkőzést játszik, mely önmagában is megterhelő, kiváltképp olyan erős ellenféllel szemben mint, a hét végén következő nagyecsedi csapat. Ennek ellenére becsülettel felkészülünk az előttünk álló bajnoki mérkőzésre, amelyet eredményesen szeretnénk letudni. Teljes mértékben bízom minden egyes játékosomban és tudom, hogy olyan hozzáállást fognak mutatni, amivel elérhetjük célunkat.

Vasárnap

Gyulaháza (6.)–Tuzsér (5.)

Bardi Béla, gyulaházi egyesületi elnök: – Az elmúlt heti győzelmünk szép volt, jó volt, és reméljük, végre hazai pályán is meg tudjuk örvendeztetni közönségünket.

Dancs Béla, tuzséri játékos-edző: – A Gyulaháza az előző fordulóban nagy bravúrt hajtott végre. A jelek szerint komolyan számolni kell velük, mert aligha szeretnének még egyszer úgy járni, mint a legutóbbi idényben. Nehéz dolgunk lesz, de mindenképpen győzelemre fogunk játszani.

Szakoly (7.)–Rakamaz (9.)

Csoma Dezső, szakolyi edző: – Hiába játszottunk jól Tuzséron, nem tudtunk gólt rúgni, így pont nélkül maradtunk. Jó csapat a Rakamaz, de hazai pályán természetesen győzni szeretnénk.

Madalina György, rakamazi edző: – Azt, hogy ma paradicsomi körülmények között futballozhatnak a szakolyi játékosok Szűcs Gabriella polgármesterasszonynak köszönhetik. Azt, hogy ilyen szinten a megyei elitben játszanak, azt pedig nekem. Vasárnap nem azért fogunk találkozni, hogy ezt megbeszéljük, hanem a pontokért fogunk küzdeni, amiből remélem, jut nekünk is.

Sényő-Carnifex (11.)–Cellspan-Balkány (2.)

Ember Roland, sényői edző: – Nem bánnám, ha a hét végén a góllövő cipőket is beraknánk a srácok a táskába, ugyanis mindegy, hogy szép vagy csúnya játékkal, mindenképpen meg kell szereznünk a három pontot, ami lesz egyszerű mutatvány, mivel jól kezdő, erős ellenfél érkezik hozzánk.

Mirgai László, balkányi edző: – A Sényő az egyik legjobb játékoskerettel rendelkező csapat, így biztos vagyok abban, hogy nagyon nehéz mérkőzés vár ránk. Annál is inkább, mert a hazaiak rajtja nem igazán sikerült, de szeretnénk tovább folytatni jó sorozatunkat.

Nagyhalász (8.)–Mándok (13.)

Opre Mihály, nagyhalászi edző: – Egymás után két meccsen lerendeztük saját magunkat… A Mándok játékosállománya nagyon jó, csak éppenséggel még nem állt össze. Remélem, egy hetet még várnak, amíg elindulnak előre… Hazai pályán számunkra csupán a győzelem elfogadható.

Koskovits György, mándoki edző: – Sajnos úgy néz ki, hogy új sportágat hoz létre a csapatom, mégpedig a tájékozódási labdarúgást Az eddigi meccseken csak kerestük a labdát, tettük ezt szervezetlen és kissé gyáva formában. Hiába az elvégzett munka, ha ezen nem tudunk változtatni. Remélem sikerül!

Fehérgyarmat (12.)–Nyírgyulaj (1.)

Siti Ferenc, fehérgyarmati edző: – Balkányban kaptunk egy maflást, viszont megvan az oka, mert nem tettünk annyi melót a meccsbe, ami elengedhetetlenül szükséges lett volna. Saját magunknak köszönhettük a vereséget, ezt a hibát még egyszer nem követhetjük el, mivel a „gyulaji napok” rázósnak ígérkeznek.

Lukács Tibor, nyírgyulaji edző: – Az elmúlt években egy gólnélküli döntetlenen kívül csak vereségeket tudtunk felmutatni Fehérgyarmaton. Jó lenne ezen változtatni és ponttal, pontokkal távozni.

Tudósítások, eredmények

Vásárosnamény–Ibrány 4–3 (3–2)

Vásárosnamény, 200 néző, v.: Homonnai.

Vásárosnamény: Csordás A. – Illés P., Fejes J., Balogh T., Mándi L. (Deskó D.), Sebestyén G. (Peregrin R.), Bancsi G., Lizák B., Bicskó G. (Varga T.), Danku L., Bíró J. (Balázs G.). Edző: Tivadar András.

Ibrány: Tóth N. – Csizmarik Á., Esze B., Erdős B., Dudás B., Németh Gy. (Flavio), Boros M. (Menyhárt N.), Engi D., Szabó M. (Kiss P.), Nagy N., Bertók D. Edző: Magyar Balázs.

Az első félidőben a hazaiak eldönthették volna a mérkőzést, a végén viszont meg kellett szenvedniük a győzelemért.

Gól: Mándi L. 3 (mindhárom 11-esből), Bancsi G., illetve Nagy R., Flavio, Kiss P.

Kiállítva: Illés P. (68. perc), illetve Engi D. (79. perc), Erdős B. (87. perc),

Ifi: 2–7.

Tivadar András: – Szeretnék gratulálni a csapatnak az első győzelemhez. Köszönet jár a szurkolóknak, hogy biztatásukkal lelket öntöttek a csapatba.

Magyar Balázs: – Nem ajánlom senkinek ezt a szakmát… Remekül játszott a csapat, de három ellenünk megítélt tizenegyes miatt továbbra sem tudtunk pontot szerezni.