| Forduló-hangoló | Tudósítások, eredmények |

Forduló-hangoló

Ibrány SE

Nyírgyulaj KSE
2016.09.18. 16:00

Nagy Sándor, ibrányi edző: – Tudjuk, hogy szervezett, jó csapattal játszunk, ettől függetlenül nem tudok másra gondolni, csak a győzelemre.

Lukács Tibor, nyírgyulaji edző: – Remélem, végre összekapjuk magunkat és tudásunknak megfelelő teljesítményre leszünk képesek.

További mérkőzések:

Tuzsér (5.)–Baktalórántháza (10.)

Dancs Béla, tuzséri edző: – A dumából és a magyarázkodásból már volt elég, aki nem akar és nem tud párharcot nyerni a pályán, vagy a felelősséget másra tereli, az keressen más sportágat! A hét végén csak olyan játékosokra lesz szükségem, aki nem hátrál meg semmitől, egyben mindent megtesz a győzelemért. Mert a Bakta ellen nyerni kell!

Illés László, baktalórántházi edző: – Nem emlékszem arra, hogy egymást követő három bajnoki mérkőzésen mikor kapott ki utoljára a Tuzsér… Nem bánnám, ha a hétvégén ez megtörténne! A két csapat mindig érdekes, kiszámíthatatlan meccseket vív, mindegy, hogy ki a pályaválasztó, bármi megtörténhet. Véleményem szerint a pillanatnyi koncentráció fog dönteni.

Tiszavasvári (3.)–Fehérgyarmat (9.)

Kiss Gábor, tiszavasvári edző: – A múlt hetihez hasonló, szintén nehéz mérkőzésre számítok. De hazai pályán mindenképpen a győzelem megszerzésére a cél.

Siti Ferenc, fehérgyarmati edző: – Ha annak a tűznek néhány csóváját „el tudjuk vinni” Vasváriba, de mondhatnám azt is, hogy bármelyik idegenbeli meccsünkre, ami a hazai fellépéseken jellemzi a csapatot, akkor az élbolyt is megcélozhatnánk. A vasárnapi formát megpróbáljuk átmenteni a hét végére, ebben az esetben lehet keresnivalónk.

Mátészalkai MTK (11.)–Cellspan-Balkány (2.)

Siska Attila, mátészalkai edző: – Megvan a megoldás arra, hogy hatékonyabbá tegyük a csapatjátékunkat. Ehhez csupán néhány dologban kell többet nyújtanunk, úgymint rizikóvállalás, agresszivitás, minőségi döntések és az edzésen gyakorolt játékmozaikok megvalósítása a bajnoki mérkőzésen. Amennyiben ezt megtesszük, sikeresek leszünk.

Mirgai László, balkányi edző: – A Mátészalka kiszámíthatatlan, ezt az eddigi eredményeit is mutatják. Erős a játékosállomány, ezért is nehéz mérkőzés vár ránk. A múlt heti Ibrány elleni meccsen, nagyon sportszerű csapattal szemben nem futballoztunk jól az első félidőben, ezt most nem engedhetjük meg magunknak, mert pontokat csak kilencven percnyi jó teljesítménnyel tudunk szerezni.

Mándok (16.)–Vásárosnamény (14.)

Dancs Attila, mándoki edző: – Először is saját magunkat kell legyőznünk, mert úgy gondolom, ez a csapat jóval többre hivatott annál, amit eddig mutatott. Mivel ez egy „hatpontos meccs” egyértelmű, hogy csak hazai pályán a győzelem elfogadható.

Tivadar András, vásárosnaményi edző: – Tudom, hogy az edzőváltások után a játékosok általában azonnal szeretnének bizonyítani, vagyis mondhatjuk, rossz ütemben megyünk Mándokra. De nincs mese, ezen a meccsen pontot, pontokat kell szereznünk!

Gyulaháza (12.)–Sényő-Carnifex (7.)

Bardi Béla, gyulaházi elnök: – A mezőny egyik, ha nem a legjobb csapatát fogadjuk, amely a kezdeti botladozás után kiegyenesedett. A tisztes helytállásban azért bízom hazai pályán.

Ember Roland, sényői edző: – Nem számítok könnyű mérkőzésre, de a múlt hét végén látottak alapján mindenképpen bizakodó vagyok. Szeretnénk folytatni megkezdett sorozatunkat, ahhoz, hogy ez sikerüljön, mindent meg is fogunk tenni.

Szakoly (13.)–Nagyhalász (6.)

Csoma Dezső, szakolyi edző: – Egyszerűen nem találok szavakat… Mindenképpen pontot kellene szereznünk.

Opre Mihály, nagyhalászi edző: – Tudomásom szerint a Nagyhalásznak korábban nem sok babér termet Szakolyban. Ismerve az ellenfél játékoskeretét, többre hivatott annál, amit a jelenleg elfoglalt helyezés mutatja. A meccs érdekessége lesz, hogy több debreceni labdarúgó lép pályára és tőlünk is többen távoztak a nyáron – éppen ellenfelünkhöz, ők nyilván bizonyítani akarnak. De minden megpróbálunk a pontszerzés érdekében.

Rakamaz (4.)–Nagyecsed (1.)

Madalina György, rakamazi edző: – Szép volt, jó volt, elég volt! Mármint a kupából. Az elmúlt harminc napban kilenc tétmeccset játszottunk, aminek rövid távon lehetnek buktatói, hosszú távon viszont akár hasznunkra is válhat. A nagy feladat az, hogy megpróbálunk a következő két-három mérkőzésből jól kijönni, így a sorban első, a listavezető elleni fellépésen is. Remélem, kipihenjük magunkat és képesek leszünk meglepetést szerezni.

Ádámszki Róbert, nagyecsedi játékos-edző: – Ez egy igazi erőpróba lesz számunkra, mivel egy jó csapathoz látogatunk. Itt még az eddig mutatottnál is több kell annak érdekében, hogy ismét eredményesek legyünk. Mellesleg, Madalina mester indított előbb a foci-, majd az edzői pályán, ennek ellenére remélem, a végén ő fog gratulálni.

Tudósítások, eredmények

Ibrány–Nyírgyulaj 2–4 (0–2)

Ibrány, 400 néző, v.: Takács Ákos.

Ibrány: Tóth N. – Csizmarik Á., Esze B., Kiss P., Erdőss B., Szabó M., Boros M., Flavio, Engi D., Dudás B., Vinicius. Edző: Nagy Sándor.

Nyírgyulaj: Opre R. – Vass I., Angyalos A., Lovas N., Gózner K., Siska G., Orosz D., Nagy I. (Erdei Z.), Fekete G. (Pálvölgyi B.), Gömze A. (Nagy T.), Oxi R. (Varga D.). Edző: Lukács Tibor.

Kis szerencsével akár pontot is szerezhetett volna a hazai csapat.

Gól: Boros M. 2, illetve Orosz D., Oxi R., Fekete G., Varga D.

Ifi: 3–3.

Nagy Sándor: – Győzni szerettünk volna, nem sikerült. Gratulálok a Nyírgyulajnak.

Lukács Tibor: – Magunknak tettük nagyon nehézzé a mérkőzést, az utolsó utáni pillanatban biztosítottuk be a győzelmet. Gratulálok minden játékosunknak.