| Forduló-hangoló | Tudósítások, eredmények |

Forduló-hangoló

Ibrány SE

Kemecse SE

2020.10.25. vasárnap, 14:00

Kiss Tamás, az Ibrány edzője: – Hétvégén a fiúk bebizonyították, hogy mekkora tartás van bennük, a Kemecse elleni mérkőzésen is ugyanerre a hozzáállásra, akaratra és fegyelmezett játékra lesz szükség.

Hokk Béla, a Kemecse edzője: – Újabb nehéz mérkőzés következik, remélem, mindenki tudja vállalni a játékot és kedvező eredményt tudunk elérni.

További mérkőzések:

Szombat

Csenger (8.)–Mátészalkai MTK (4.)

Barcsay István, a Csenger edzője: – Jó formában lévő csapattal találkozunk, de úgy gondolom, a mi szereplésünkre sem lehet panasz. A legutóbbi hazai meccsen vereséget szenvedtünk, éppen ezért szeretnénk az otthoni mérlegen javítani.

Botos Alexandru, a Mátészalka játékos-edzője: – Újabb szomszédvari rangadó. Küzdelmes mérkőzésre számítok, de bízom a srácokban, a cél pedig a pontszerzés.

Nyírmeggyes (12.)–Baktalórántháza (13.)

Borza László, a Baktalórántháza edzője: – Sajnos, nagyon gyenge formában vagyunk, ezen próbálunk változtatni, mivel fontos „hatpontos” mérkőzést játszunk hétvégén.

Nagyecsed (6.)–Fehérgyarmat (15.)

Homann Richárd, a Nagyecsed edzője: – Szeretnénk az élmezőnyben ragadni, ennek érdekében nagyon fontos a három pont megszerzése, ugyanakkor nem téveszthet meg minket ellenfelünk tabellán elfoglalt helyezése.

Harbula Balázs, a Fehérgyarmat edzője: – Most nem lényeges a tabellán elfoglalt helyezés, a játékoskeret nagysága és a minősége sem. Szatmári derbi lesz, és küzdeni fogunk azokért a pontokért, amit már megérdemelne a csapatom, ahol a rendrakás után motivált, eredményéhes játékosok várják a következő mérkőzéseket!

Tarpa (1.)–Balkány (9.)

Mihajlo Ivanicja, a Tarpa edzője: – Nagyon jó formába lendült csapatot fogadunk, ezért úgy gondolom, szoros és szórakoztató meccsel tudjuk kiszolgálni a közönséget. De reméljük, a végén a mi szurkolóink lesznek boldogabbak.

Mirgai László, a Balkány edzője: – Ez az a mérkőzés, amelyen esélytelenek nyugalmával játszhatunk. A tarpai csapat kimagaslik a mezőnyből, a feltételrendszere NB III-as, megragadnám az alkalmat, és gratulálok Szécsi Szabolcs polgármester úrnak, mert amennyi munkát befektetett az egyesületbe, az példaértékű!

Vasárnap

Mándok (10.)–Nyírgyulaj (3.)

Dancs Attila, a Mándok edzője: – Az Ibrány ellen a második félidőben nagyon akaratgyengén játszottunk, így nem lehet meccset nyerni. Ezen változtatni kell, és akkor itthon tarthatjuk a három pontot.

Lukács Tibor, a Nyírgyulaj edzője: – Nagyon erős ellenféllel szemben próbálunk meg sikeresen szerepelni. Mindig kiélezett, jó mérkőzést szoktunk egymással játszani, a pillanatnyi forma fog dönteni.

Gyulaháza (14.)–Austria Juice-Vásárosnamény (2.)

Madalina György, a Vásárosnamény edzője: – Nagyon sokszor nehéz perceket szerzett már számomra a Gyulaháza, így az egyik legnehezebb mérkőzésre készülök a szezonban. Ha az időjárás is negatívan fogja befolyásolni a meccset, akkor pedig végképp nem tudom megtippelni, mire számíthatunk.

Újfehértó (5.)–Nagyhalász (11.)

Piskóti Zsolt, az Újfehértó edzője: – Sajnos, az idegenbeli mérkőzés megint nem úgy sikerült, ahogyan szerettük volna, ezért nem csak rajtam, de a játékosokon is érződött a csalódottság. A héten igyekeztünk ezt kezelni és még jobban begyakorolni néhány dolgot. Minden meccsből tanulnunk kell! A Nagyhalász jó formában érkezik hozzánk, tudjuk remek csapatszellemmel és játékosokkal rendelkezik. Ennek ellenére szeretnénk minél többet kihozni ebből a hazai fellépésből is.

Kropkó András, a Nagyhalász elnöke: – Fiatal és jó csapathoz látogatunk vasárnap, ezzel együtt amennyiben a pálya állapota megengedi és a csapatunk fegyelmezetten fog játszani, akkor lehet keresnivalónk.

Tudósítások, eredmények

Ibrány SE–Kemecse SE 1–1 (0–0)

Ibrány, 150 néző, v.: Takács A.

Ibrány: Tóth N. – Kiss P., Szőlősi P. (Szabó M.), Nagy D., Lakatos B,. Csáki J., Somogyi T. (Bakos M.), Pápa Sz. (Boros), Gergely B., (Pápa S.) Jeddi B., Lizenbold Zs. (Mészáros M.). Játékos-edző: Kiss Tamás.

Kemecse: Sánta T. – Sándor D., Szabó P. (Vass B.), Majoros Á., Faragó L., Szaffián Sz. (Bárdos A.), Roszpopa G., Hokk Á., Soós T., Farkas M., Hokk B. (Varga B.). Edző: Hokk Béla.

Sánta Tibor kiállítása miatt az első félidő hajrájától szükségkapus, Bárdos András védett a kemecsei csapatban, aki több alalommal bravúrosan hárított.

Gól: Mészáros M., illetve Hokk B.

Kiállítva: Sánta T. (35.)

Kiss Tamás: – Úgy érzem, mindig saját magunkat szúrjuk tökön, egyben gratulálok a Kemecsének, amely tíz emberrel nagyot küzdött.

Hokk Béla: – Úgy gondolom, rászolgáltunk az egy pontra, igaz, ez három is lehetett volna, ha a „tizenkettedik” hazai játékos nem nyúl bele a mérkőzésbe…

További eredmények:

Szombat

Csenger–Mátészalkai MTK 2–3 (0–2)

Csenger, 250 néző, v.: Kosztyu J. Csenger: Béres R. (Makay Z.) – Veréczi E., Margitics L. (Katona P.), Zsiga Zs. (Varju P.), Stef, Antal R., Gaál K. (Osváth S.), Bakó T. (Csorvási Á.), Péter Gy., Polácsek P., Nagy M. Edző: Barcsay István. Mátészalka: Görbe F. (Szilágyi P.) – Varga M., Szántó I. (Szabó B.), Ötvös Sz. (Szabó D.), Feier D., Botos D., Gergely M. (Farkas), Magyari M., Bodó L. (Sarkadi G.), Hevele M., Mos. Játékos-edző: Botos Alexandru. A jól játszó vendégek már 3–0-ra vezettek, de a hosszú hajrát nyitó hazaiak szorossá tették a mérkőzést. Gól: Osváth S., Polácsek P., illetve Feier D., Hevele M., Magyari M. (11-esből)

Barcsay István: – Túl nagy előnyt adtunk az ellendélnek, és bár megvolt a lehetőségünk az egyenlítésre is, sajnos, nem tudtunk vele élni.

Botos Alexandru: – Roppant küzdelmes mérkőzésen megérdemelten szereztük meg a három pontot. A végén nagyot harcoltunk, bebizonyítottuk, hogy igazán erős csapat vagyunk.

Tarpa–Balkány 3–1 (1–1)

Tarpa, 250 néző, v.: Resán G. Tarpa: Sas I. – Tüzes Zs. (Rácz I.), Fejes J. (Balogh S.), Dobrovolszki, Nadimov, Barta G. (Trombola), Sándor I. (Losonczi B.), Vajda A., Djacsenko (Lyáh A.), Gál R., Kurilcsik. Edző: Mihajlo Ivanicja. Balkány: Kőrösi N. – Sallai M., Szabó I., Szabó M., Lakatos J., Vasas T., Kóka S., Nagy D. (Sinka Á.), Hüse S. (Nagy T.), Burkus D. (Kékesi A.), Csatári Á. Edző: Mirgai László. A nagyot küzdő Balkány derekasan helyt állt az éllovas otthonában. Gól: Barta G., Vajda A., Rácz I., illetve Nagy D.

Mihajlo Ivanicja: – Azt kaptuk, amire számítottunk, nehéz mérkőzés volt egy jó csapat ellen. Köszönet a fiúknak, hogy ismét sikerült nyerni, további sok sikert a Balkánynak.

Mirgai László: – Az első félidő nem véletlenül volt döntetlen, mindkét csapat kihasználta adódó lehetéségét. A szünet után a hazaiak minőségi cseréket tudtak pályára küldeni, ez döntőnek bizonyult. Ettől függetlenül minden elismerésem a srácoké, ebből erőt meríthetünk a folytatásra.

Nagyecsed–Fehérgyarmat 2–0 (1–0)

Nagyecsed, 200 néző, v.: Lipcsei M. Nagyecsed: Makó R. – Zámbó, Nyíri Gy., Kóka R., Bernáth M. (Nyíregyházi G.), Erdős M. (Bulyáki A.), Bulyáki K., Marinas, Angyal N., Szabó B., Müller Zs. Edző: Homann Richárd. Fehérgyarmat: Jakocska Cs. – Szász M., Farkas S., Barkaszi D., Popovics N., Horváth N., Németh N., Kóczé Sz., Imre Zs., Szabó T., Balogh P. (Káté N.). Megbízott edző: Szórádi László. Gól: Angyal N., Bulyáki K. Ifi: 4–5.

Homann Richárd: – Úgy gondolom, végig kézben tartottuk a mérkőzést, győzelmünk megérdemelt. Külön öröm, hogy végre kapott gól nélkül hoztunk le egy meccset. Ezt a győzelmet Tengyel Zoltánnak ajánljuk születésnapja alkalmából.

Szórádi László: – Két elkerülhető gólt kaptunk, de lehetőségekhez mérten tisztességesen hely álltunk.

Nyírmeggyes–Baktalórántháza 2–0 (2–0)

Nyírmeggyes, 150 néző, v.: Papp F. Nyírmeggyes: Tóth K. – Hornyák Zs., Török S. (Szép Á.), Nagy Zs., Türük G., Nógrádi S., Batizi-Pócsi N. (Rézműves F.), Pálvölgyi B., Gózner K., Török I., Drabik M. Edző: Körmös Miklós. Baktalórántháza: Hajzer T. – Fehér M., Varga B., Lakatos L., Puluczkai P., Istenes E., Vidoven M., Szűcs Z., Varga L., Maleskovits K. (Kasza Á.), Károlyi R. Edző: Borza László. Gól: Gózner K., Batizi-Pócsi N. Ifi: 4–4.

Körmös Miklós: – Már az első félidőben eldöntöttük a mérkőzést, a második meg olyan volt amilyen. Gratulálok a srácoknak, sok sikert a Baktának!

Borza László: – Sokszor mondtam már ugyanezt, hogy nem tudunk figyelni, de sajnos, ez az igazság. Gratulálok a hazaiaknak.

Vasárnap

Újfehértó–Nagyhalász 1–1 (0–0)

Újfehértó, 250 néző, v.: Pethő P. Újfehértó: Gégény B. – Dénes K., Kerecsen J., Torma T. (Boros M.), Petics Gy. (Mátrai N.), Csizmarik Á. (Tóth E.), Pallai G., Papp Cs., Zámbó D., Daróczi P., Pallai B. Edző: Piskóti Zsolt. Nagyhalász: Dukát P. – Csáki B., Horváth M., Tóth G., Bartha Z., Kató I., Hudák M., Tóth M., Nagy N., Ludánszki I., Simon D. Játékos-edző: Ludánszki István. Az első félidőben 11-est hibázott a Nagyhalász, amely végül emberhátrányban szerzett pontot. Gól: Mátrai N., illetve Simon D. Kiállítva: Ludánszki I. Ifi: 3–1.

Piskóti Zsolt: – Jót nem tudok rosszat pedig nem akarok mondani. Sok minden kavarog bennem, de az mindent elárul, hogy edzésen negyven beadásból védők nélkül hat gólt tudunk elérni. Gratulálok Nagyhalásznak nagyot küzdöttek további sok sikert nekik!

Kropkó András egyesületi elnök: – Értékes pontot szereztünk, különösen annak fényében, hogy nem csak az ellenféllel, a pályával és a játékvezetővel is meg kellett küzdenünk. Gratulálok a csapatnak!

Mándok–Nyírgyulaj 1–3 (1–3)

Mándok, 150 néző, v.: Veres J. Mándok: Virágh Cs. – Katona Gy. (Krajnyák), Lusánszki L., Törtei T., Toldi A., Baglyos L. (Maroda N.), Erős G., Dallos L., Gyüre T., Illés Gy. (Ari A.), Elek Á. Edző: Dancs Attila. Nyírgyulaj: Oláh D. – Kiss L., Phrakonkham (Vass I.), Balogh G., Varga J. (Kállai G.), Fekete G., Haburcsák B. (Gömze A.), Mezei B., Bagi Á., Terdik Zs., Pócsi B. Megbízott edző: Csoba Zsolt. Gól: Gyüre T., illetve Haburcsák B. (11-esből), Kiss L. (11-esből), Balogh G. Kiállítva: Gyüre T. (67.)

Dancs Attila: – Jobb, ha nem mondok semmit…

Csoba Zsolt: – Az első félidőben jól játszottunk, a szünet után viszont a Mándok játékban fölénk kerekedett, de összességében azt gondolom, győzelmünk megérdemelt. Sok sikert a Mándoknak!

Gyulaháza–Vásárosnamény 0–1 (0–1)

Gyulaháza, 200 néző, v.: Király A. Gyulaháza: Bandor F. – Kozma M., Gáti Sz., Bálint N. (Németh T.), Tóth F. (Szegedi), Tóth D., Koszta Z., Köblös B., Kósa Á. (Csercsa G.), Lakatos P., Lévai Cs. (Ponczók T.) Edző: Bardi Gábor. Vásárosnamény: Szabolcsi M. – Bátyi L., Illés P., Szabó R., Zán B., Deskó D. (Berec G.), Misák S., Csordás G., Illés G. (Filep R.), Hornyák M. (Ács Á.), Sárosi M. (D. Pethe K.). Edző: Madalina György. Az első félidőben – információnk szerint – térdsérülést szenvedett vásárosnaményi Deskó Dávidot mentő szállította el a pályáról. Gól: Illés G. Ifi: 5–2.

Madalina György: – Gyulaházán egy nullra nyerni nem kis dolog! Nagyon jól kezdtük a mérkőzést, a vezetést is megszereztük, ahelyett, hogy megnyugodtunk volna, felhoztuk az ellenfelet. A második félidő forgatókönyve azonos volt, annyi különbséggel, hogy ordító helyzeteket hagytunk ki, így izgalmas lett a vége. Gratulálok a srácoknak!