Teremi SE
2017.09.02. szombat, 16:00

Tippel: Marincsák Viktor, a Nyíribrony edzője.

Szombat:

Ibrány (1.)–Terem (14.): – A vendégeknek nem sok babér Terem Ibrányban! Fix egyes.

Kemecse (5.)–Kállósemjén (11.): – A mérkőzés egyértelmű esélyese a Kemecse, amely otthon tartja a három pontot.

Vasárnap:

Nyírtelek (16.)–Apagy (4.): – A Nyírtelek iszonyat kemény sorsolást készül maga mögött hagyni, ez a meccs is még ide sorolandó, mert az Apagy egy összeszokott csapat. Ugyanakkor nagy hiba lenne leírni a házigazdát, kérdés, hogy Apagy az új mezt viszi-e?

Levelek (9.)–Biri (8.): – Ha nem is könnyen, de Levelek behúzza a meccset.

Nyírlugos (2.)–Gávavencsellő (12.): – A nyírlugosi csapat eddig nem kapott gólt, ez azért nem semmi. Lehet, hogy ez most is így marad, de ahhoz a Gávávencsellőnek lesz egy-két szava.

Nagykálló (3.)–Ramocsaháza (15.): – A Kálló jó csapat lesz idén is, ezért számára kötelező a győzelem, bár ha a Ramocsa még igazolt a héten…

Encsencs (6.)–Újfehértó (7.): – Az Encsencs otthon masszív csapat, de Újfehértó jó lehet egy ikszre!

Nyíribrony (10.)–Máriapócs (13.): – Győztes felfogásban fogunk pályára lépni, és mindent megteszünk annak érdekében, hogy győztesen is hagyjuk el a pályát!

Ibrány SE–Teremi SE 12–0 (5–0)

Ibrány, 300 néző, v.: Balogh L.

Ibrány: Szobonya G. – Kiss P. (Gergely B.), Deme A. (Madzin I.), Vidoven M., Farkas M., Majoros Á., Kiss T., Szabó M., Kovács G., Jeddi B., Somogyi M. (Tóth Zs.). Edző: Madalina György.

Terem: Sarkadi Zs. – Fábián P., Schwarczkopf, Székelyi N. (Szász R.), Puscas (Sopronyi R.), Simon R. (Baráth J.), Marincas, Gaginas, Fodor T., Holczberger, Lőcse L. Edző: Fábián Péter.

Gól: Madzin I. 4 (29., 85., 86., 88.), Kiss T. 2 (51., 73.), Tóth Zs. 2 (48., 89.), Szabó M. (21.), Kovács G. (31.), Majoros Á. (41.), Kiss P. (43.).

Ifi: 14–0.

Madalina György: – Nem kell nagy feneket keríteni ennek a győzelemnek. Most már a szerdai kupameccsre kell koncentrálni.

Fábián Péter: – Nagyon jó csapattól kaptunk ki. Ettől függetlenül nem volt ekkora különbség a két csapat között, de a hazaiak minden hibánkat könyörtelenül kihasználtak.

További mérkőzések:

Szombat:

Kemecse–Kállósemjén 6–0 (1–0)

Kemecse, 150 néző, v.: Piskóczi Zs.

Kemecse: Szabolcsi M. – Bárány T. (Brondics P.), Pap M., Szathmári D. (Flavio), Sándor D., Horváth N. (Babják Cs.), Bárdos A. (Sándor L.), Hokk B. (Kovács M.), Karkusz A., Balázsi P., Hokk Á. Edző: Borza László.

Kállósemjén: Jenei N. – Mészáros Á., Marozsán Zs., Kóth Á., Sándor K., Mészáros T. (Jávor N.), Marozsán M. (Kerekes M.), Docsa I., Leka A. (Papp J.), Lábas P. (Mészáros M.), Ruszinkó B. (Vass D.). Játékos-edző: Mészáros Ákos.

Gól: Pap M. 2, Karkusz A., Brondics P., Szathmári D., Flavio. Kiállítva: Balázsi P. (14. perc), illetve Docsa I. (14. perc). Ifi: 4–0.

Borza László: – Nehezen indult az első félidő, de a folytatásban akár nagyobb különbséggel is nyerhettünk volna.

Mészáros Ákos: – Lélektelen játékkal csak ilyen eredmény születhetett.

Vasárnap:

Nyírtelek–Apagy 2–4 (1–1)

Nyírtelek, 150 néző, v.: Maleskovits.

Nyírtelek: Papp G. – Veres A., Bócsi G. (Bodnár Cs.), Bistyei, Boldi K., Csernyik T., Komor (Boldi Zs.), Sárosi D., Halastyák, Petruska, Csordás M. Edző: Bodnár Csaba.

Apagy: Polgári – Marcsek T. (Kóka K.), Szalka N., Orosz G., Nagy J. (Varga Z.), Lakatos J. (Trencsényi), Németh A., Hegedűs L., Marics T., Bakró A. (Svelta Z.), Márton I. Játékos-edző: Németh Attila. Gól: Halastyák, Bistyei, illetve Németh A. 2, Nagy J., Bakró A. Ifi: 10–2.

Bodnár Csaba: – Három kettőnél volt két kapufánk, aztán az Apagy egy bombagóllal eldöntötte a mérkőzést. Gratulálok az ifi csapatnak az első győzelméhez!

Németh Attila: – Hajtós mérkőzésen lelkes hazai csapatot sikerült legyőznünk. Talán egyszerűbb lett volna, ha gólhelyzeteinket jobban kihasználjuk. Gratulálok a fiúknak s további sok sikert a Nyírteleknek!

Levelek–Biri 1–0 (1–0)

Levelek, 150 néző, v.: Szikszai Gy.

Levelek: Luksa Z. – Király T. (Király D.), Majláth S. (Pásztor J.), Hegedűs D. (Sitku D.), Páter I., Murguly Cs. (László Gy.), Timák Cs., Pekk T., Hajdu G., Papp R. (Mocsár V.), Gebri Gy. Edző: Lakatos Zsolt.

Biri: Lovas B. – Asztalos A., Katona R., Antal J. (Borsi D.), Barcsik J., Nagy T., Szilágyi R. (Páll P.), Szoták J., Kádár A. (Vizi G.), Harmati K. (Farkas L.), Fülöp D. Edző: Dankó Zsolt. Gól: Páter I. Kiállítva: Nagy T. (90. perc). Ifi: 3–0.

Lakatos Zsolt: – Az első félidei játékkal meg voltam elégedve, nagyon sok helyzetet dolgoztunk ki. A második játékrészre visszaesett a játékunk. Ennek a hibának az okát kell megtalálnunk, hogy tudjuk kiküszöbölni a visszaesést. Összességében elégedett vagyok és örülünk a győzelemnek. Sok sikert kívánunk Biri csapatának!

Dankó Zsolt: – Mivel a második félidőt végig támadtuk, úgy érzem nem érdemeltünk vereséget.

Nyíribrony–Máriapócs 3–0 (1–0)

Nyíribrony, 100 néző, v.: Király A.

Nyíribrony: Nagy A. – Ujfalusy G., Imre L., Szabó B., Mihalovics M. (Sándor R.), Kriston R. (Somogyi G.), Marincsák R., Kantár J. (Kerekes B.), Galamb P. (Bagoly I.), Juhász M., Kántor D. (Konzili T.) Edző: Marincsák Viktor.

Máriapócs: Bagoly G. – Sitku J. (Nistor R.), Pásztor J., Iváncsik L. (Nistor E.), Hajdu A., Rousseau T., Horváth G. (Lazók G.), Korpás Z., Szabó L., Pekács Zs., Gyügyi A. (Tóth R.) Edző: Hajas Pál. Gól: Galamb P., Kantár J. (11-esből), Kriston R. Ifi: 6–1.

Marincsák Viktor: – Szimpatikus ellenféllel szemben gólkülönbséget kellett volna javítanunk. A csapat a győzelmet a polgármester asszony és az elnök úr születésnapjára ajánlja!

Hajas Pál: – A csapat szempontjából eredményes volt az, hogy küzdöttünk egymásért a pályán. Talán ha a játékvezető számunkra egyes helyzetekben kedvezőbb ítéletet hoz, akkor egy izgalmasabb mérkőzés is alakulhatott volna.

Nyírlugos–Gávavencsellő 6–2 (2–2)

Nyírlugos, 50 néző, v.: Tassy.

Nyírlugos: Papp T. (Babeczky D.) – Illés G., Sinka L., Illés Á. (Dankó cs.), Horváth J., Balogh L., Horváth J., Fézer G., Tóth N., Sinka M. (Bíró F.), Holló Zs. Edző: Kavalecz Béla.

Gávavencsellő: Simkó M. – Natkó L. (Tóth Z.), Hengsperger A., Tolnai T., Guszti L., Kovács I., Bodnár S. (Pásztor Zs.), Fekete Á. (Balogh R.), Dócs N., Koczogh I. (Kőpájer J.), Biró Cs. Játékos-edző: Marcsek Zoltán. Gól: Tóth N. 3, Balogh L. 3, illetve Kovács I. 2 (az egyiket 11-esből). Ifi: 8–2.

Kavalecz Béla: – Az ötödik percben már kettő nullra a vendégek vezettek, de jó játékkal, magabiztosan futballozva megfordítottuk a mérkőzést. Gratulálok mindkét csatáromnak a nyújtott teljesítményükhöz.

Marcsek Zoltán: – Kettő nullás vezetésünk után nem úgy alakult sem az első félidő, sem a második, ahogy szerettük volna. A harmadik kapott gól után fejben teljesen feladtuk, ennyivel voltak a hazaiak jobbak.

Nagykálló–Ramocsaháza 6–2 (3–0)

Nagykálló, 100 néző, v.: Sípos A.

Nagykálló: Pekk J. (Vajda T.) – Erdei S., Szilágyi Z., Göncz B., Bencs Á. (Bodai K.), Matejkó G. (Málik J.), Csökmei I., Fodor T. (Bakó V.), Szabó S., Mező A., Koskovits Gy. (Simon I.). Edző: Koskovits György.

Ramocsaháza: Nagy G. (Gellén M.) – Tóth M., Lakatos M., Ladányi S., Farkas I. (Málik Zs.), Zsiros L. (Tóth A.), Bacskai A. (Tóth Zs.), Szabó D., Szegedi Z., Tóth Cs., Fodor Cs. Játékos-edző: Ragányi Mihály. Gól: Koskovits Gy., Fodor T., Csökmei I., Bodai K., Mező A., Szabó S. illetve Ladányi S., Szegedi Z. Ifi: 4–6.

Koskovits György: – Egy ilyen magas színvonalú mérkőzés ettől jobb játékvezetést érdemelt volna. Sajnos a sporiknak nem sikerült felnőni a mérkőzés színvonalához, mert mind a két vendéggólt komoly szabálytalanság előzte meg.

Ragányi Mihály: – A héten a támadásépítést és befejézést gyakoroltuk, ami sikerült is, mert kétszer annyi gólt lőttünk, mint eddig. Jövő héten a védekezést fogjuk gyakorolni. Gratulálok a sportszerű Nagykállónak, az ificsapatunknak és Kikének a kapusteljesítményhez.

Encsencs–Újfehértó 1–0 (0–0)

Encsencs, 80 néző, v.: Sándor Cs.

Encsencs: Dolhai T. – Horánszki L., Szilágyi G. (Kóródi T.), Franku Sz., Nagy M. (Tallódi L.), Pataki E., Budai J. (Kósa R.), Küzmös R. (Szedlár J.), Biró L. (Rózsa N.), Konyha Cs., Biró Zs. Edző: Szedlár János.

Újfehértó: Piskóti R. – Karaffa I., Fülöp G., Szilágyi Á. (Veres D.), Petics Gy. (Zámbó J.), Kónya M., Dénes K., Zámbó D., Pallai B. (Kántor T.), Potyók J., Mogyorósi Á. Játékos-edző: Szilágyi Ákos. Gól: Pataki E. Ifi: 2–5.

Szedlár János: – Egy kulturált, jól futballozó csapatot sikerült legyőznünk. Az első félidőben kicsit nehezebben tudtunk reagálni a gyors passzokra, de a második félidőben, a gyors kontrákkal növelhettük volna az előnyünk, de kaphattunk is volna gólt, így megérdemelt az egy gólos siker.

Szilágyi Ákos: – Hiányzott a tűz belőlünk, így pedig Encsencsen nem lehet nyerni.