22. forduló (2007.05.06)

Ibrány (3.)–Nyíradony (12.)

Németh Károly, ibrányi edző:

– Ősszel kellemetlen perceket éltünk át ellenfelünk pályáján. Azóta eltelt egy kis idő, folyamatosan azon dolgozunk, hogy minél jobb csapatunk legyen, ezt szeretnénk velük érzékeltetni a hét végén. Teljes kerettel készülünk a Nyíradony ellen, nem kétséges, hogy mindenképpen győzni akarunk.

Ibrány–Nyíradony 3-0 (1-0).  Ibrány, 300 néző, v.: Csorba.

A sárga mezes ibrányiak  megérdemelten győztek.

Fotó: K. L.

Ibrány: Tóth N. – Kató, Kántor, Kovács M.,
Csáki I., Korsoveczki (Novák), Milka, Laskai M., Varga K. (Szilágyi), Fekete Á. (Imre),
Simon G.,
Edző: Németh Károly.

Nyíradony: Szűcs G. – Hogya, Szilágyi Sz., Takács, Fülöp, Kovács T., Szemán Zs., Terdik L. (Nyika), Bodogán (Gráma), Dávid (Terdik G.), Szabó T.
Edző: Perge György.

15. perc: Simon G. tört be a tizenhatoson belülre, sorra kicselezte a védőket, majd közelről a hálóba lőtt, 1-0.

67. perc: Simon G. jobboldali beadását
Szilágyi V. fejelte a kapu bal oldalába, 2-0.

80. perc: újabb fejesgól, egy beívelésből ezúttal Imre csúsztatott a hálóba, 3-0.

Az Ibrány végig irányította a mérkőzést, az adódó lehetőségek közül hármat kihasználva, magabiztos játékkal megérdemelten győzött.

Gól: Simon G., Szilágyi V., Imre.

Jó: Simon G., Milka, Kántor, ill. Fülöp, Szemán Zs., Terdik L.

Németh Károly: – Ma az átlagosnál több hibával játszottunk, és az első félidő második felében volt egy gyengébb periódusunk. Utána tudtunk váltani, ezért győzelmünk teljesen megérdemelt.