7. forduló (2004.09.26)

Tudósítások, eredmények

Ibrány-Szakoly 2-0 (1-0). Ibrány, 400 néző, v.: Kristán (Kocsis, Harsányi).

Ibrány: Karászi - Csobán, Kántor, Kovács M., Nagy S., Korsoveczki, Pámer (Harsányi), Kovács I. (Kléninger), Feczkó, Imre, Szilágyi (Marcsek). Edzõ: Németh Károly.

42. perc: Imre jobboldali szögletéből Nagy S. 6 méterről fejelt a hálóba, 1-0.

76. perc: szintén jobboldalról szállt be a labda a vendégkapu előterébe, Feczkó kitűnően érkezett, s közelről a léc alá lőtt, 2-0.

Az ibrányi csapat végig irányította a mérkőzést, s magabiztos győzelmet aratott a lelkes vendégek felett.

Gól: Nagy S. (42. perc), Feczkó (76.perc).

Jók: Feczkó, Korsoveczki.

Nyíradony - MVSC 2-1 (0-1)
Nyíradony, 150 néző. V.: Kovács.
Nyíradony: Katona - Terdik, Hogya, Szabó, Bodogan, Szabó (Lábas), Babotan, Molnár, Visztics, Balogh (Csák), Kristóf. Megbízott edző: Dormán Mihály.
Miskolci VSC: Kristóf - Jóner, Csépány, TÓth, Lövei (Soltész), Berki (Buró), Hozdik, Tmaás, Illovai, Dizmatsek, Koppány. Edző: Deák István.
Gólszerző: Dizmatsek (0-1) a 17., Molnár (1-1) az 50., Babotan 67.
Dormán Mihály: - Ellentétes félidők után szereztük meg a három pontot.
Deák István: - Az első félidőben mi irányítottunk és a vezetést is megszereztük. A második jétékrészben balszerencsés körülmények között egyenlített az ellenfél és végül a győzelmet is megszerezték.

Rakamaz - Abaújszántó 5-2 (2-1)
Rakamaz, 200 néző. V.: Orosz.
Rakamaz: Guth - Czap, Galambosi, Fiumei, Asztalos, Leskó, Fekete (Pap), Riczu (Szilágyi), Minczér, Csernijenko, Domokos. Edző: Brekk János.
Abaújszántó: Szerencsi - Konyecsnyik, Márkus, Szőke, Pachinger, Mató, Mihálszki, Paranai, Fügei, Jáger, Homonnai (Erdősi). Edző: Szlifka Miklós.
Gólszerző: Domokos (1-0) a 3., Mató (1-1) a 20., Leskó (11-esből, 2-1) a 40., Fekete (3-1) az 50., Fekete (4-1) a 76., Szilágyi (5-1) a 86., Fügei (5-3) a 87. percben.
Kiállítva: Szőke (80.).
Brekk János: - A második félidő alapján megérdemelten nyertünk.
Szlifka Miklós: - Sérült és beteg játékosokkal felállva az első félidőben egyenrangú ellenfelek voltunk.

Szirmabesenyő - Sátoraljaújhely 1-0 (0-0)
Szirmabesenyő, 64 néző. V.: Kalász.
Szirmabesenyő: Valkányi - Geszti, Lázár, Kerényi, Gacsal, Balogh P., Pál (Nyitrai), Szuba, Barsi, Tóth D. (Ruzsvánszki), Pap. Edző: Zupkó Mihály.
Sátoraljaújhely: Jósvai - Janikó R., Ocsenás, Janikó T., Csáki, Bodnár, Dakos (Komlósi), Ablonczi, Trembulyák, Szabó I., Pothurszky (Tóth J.). Edző: Szabó László.
Gólszerző: Barsi (1-0) a 65. percben.
Jók: az egész csapat, ill. Jósvai.
Zupkó Mihály: - Irreális talajú pályán egymás játékát kiegészítve megérdemelt győzelmet arattunk.
Szabó László: - Irreális talajon nagy küzdelem folyt a pályán. Rengeteg ziccert kidolgoztunk és ki is hagytunk, az igazsághoz hozzátartozik, hogy az ellenfél is kihagyott egy 11-est és jópár ziccert. Úgy érzem a meccs nagy részében mi uraltuk a játékot, de gratulálok az ellenfélnek.