Fiataljaink dobogón a II. Nebuló Kupán (2011.12.10.)

Harmadik helyezést értek el városunk fiataljai a II. Nebuló Kupa nyíregyházi döntőjében.

U9-es csapatunk december 3-án a Tiszavasváriban rendezett elődöntőben két csapattal is részt vett és egy második valamint negyedik helyezéssel jogot nyert arra, hogy részt vegyen a sorozat döntőjében, amit december 10-én, szombaton rendeztek a nyíregyházi FILO műfüves csarnokban.

Hét csapat részvételével zajlott a torna, melyen az ibrányi lurkók az előkelő 3. helyet szerezték meg. A csoportmérkőzések során egy győzelmet szereztek és kétszer alul maradtak ellenfeleikkel szemben, de a körbeverések szerencsés alakulása nyomán a csoport második helyét szerezték meg és így érdekeltek lettek a bronzmérkőzésen, ahol egy nagyon izgalmas és szoros mérkőzésen 1-0-ra diadalmaskodtak Záhony csapata ellen.

Csoportmeccsek: Ibrány–Mátészalka 2-0, Ibrány Kistökös 0-7, Ibrány–Nagyecsed 1-2.

A 3. helyért: Ibrány – Záhony 1-0.