Ibrány SE

Tuzsér SE
2015.03.27. 15:00

Gerliczki Máté, ibrányi edző:
– először is szeretnék elnézést kérni a szakolyiaktól, mivel nem az én tisztem beleszólni más csapat taktikájába. Az én butaságom, semmit nem von le a győzelmük értékéből! A Tuzsérral jól ismerjük egymást, nagyon jó viszonyt ápol a két csapat, minden nyáron és télen játszunk edzőmérkőzést. Eddig rendszerint kiegyenlített csatákat vívtunk. Tavasszal a vendégek elrontották a pályaavatónkat, ezért most mindenképpen szeretnénk visszavágni.

Dancs Béla, tuzséri játékos-edző: – Az előző fordulóban mindkét csapat kapott egy sima négyest, szerintem ez sok embert meglepett... A legjobbkor jön ez a kemény erőpróba számunkra, így legalább azonnal kiderül, a héten mennyire tudtuk rendezni sorainkat

További mérkőzések:

Szombat

Nyírgyulaj (3.)–Kemecse (13.)

Lukács Tibor, nyírgyulaji edző: – Abban mindenki biztos lehet, hogy jól felkészített, taktikus csapattal ta- lálkozunk, de hazai pályán egyértelműen a győzelem cé- lunk. Lassan a sérültjeink is felépülnek, így szinte teljes kerettel tudunk a következő feladatokra koncentrálni.

Falatovics László, kemecsei edző: – Össze kell szednünk magunkat!

Baktalórántháza (12.)–Mátészalkai MTK (8.)

Illés László, baktalórántházi edző: – A hétvégén sokat futó, szervezett csapatot látunk vendégül, amellyel szemben van törlesztenivalónk. Úgy gondolom, ha az eddig tapasztaltakat tovább tudjuk hasznosítani, akkor jó esélyünk lehet a három pont megszerzésére.

Siska Attila, mátészalkai edző: – Bizonyára harcos Baktalórántházával találkozunk, amely hazai pályán abszolút esélyes. Mi viszont nem szeretnénk áldozati bárány lenni, és mindent megteszünk a győzelemért.

Nagyecsed (2.)–Gyulaháza (14.)

Ádámszki Róbert, nagyecsedi játékos-edző: – nem számítok sétagalopp-mérkőzésre, de hazai pályán mindenképpen győzni kell és győzni is fogunk.

Deák Béla, gyulaházi játékos-edző: – ezen a mérkőzésen nem nyom minket az esélyesség terhe. ebben a szezonban már többször bizonyítottuk idegenben, hogy képesek vagyunk bravúrra, ez azért is fontos, mert az elmúlt mérkőzések miatt van hiányérzetünk. egyszerű a recept: gólt kell rúgni.

Tiszavasvári (11.)–Szatmár Unió FC (10.)

Kiss Gábor, tiszavasvári edző: – eddig a bajnokság során, amikor esélyünk lett volna az élmezőny mögé felzárkózni, nem tudtunk élni a kínálkozó lehetőségek- kel. ugyan a tabella alsó felében tanyázunk, viszont a bajnokság kiegyenlítettsége és szeszélye miatt egy győzelemre vagyunk a hatodik helytől. Célunk a következő hetekben, hogy az esélyt megragadva felzárkózzunk az élmezőny mögé, amit csak győzelmekkel érhetünk el.

Siti Ferenc, az SZUFC edzője: – közvetlen riválishoz látogatunk, így nem kell ragoznom a mérkőzés jelentőségét. A múlt heti szép sikerünknek pedig lökést kell adnia a folytatáshoz. mivel a „televízió” közvetíti a mérkőzést, győzelem esetén az operatőrt, illetve a kommentátort hazaviszem magammal!

Tiszakanyár (6.)–Nagyhalász (15.)

Koskovits György, tiszakanyári edző: – A szombatra előrehozott meccsen nagyon fegyelmezett és képzett játékosokból álló vendégcsapat érkezik hozzánk. mi idegenben nyertünk a múlt héten, úgy lenne szép, ha hazai pályán mosolyogva indulhatnánk a mérkőzés után az ünnepnek!

Opre Mihály, nagyhalászi edző: – Azt tudnám mondani, Tiszakanyárra sem igazán nyerni járnak a csapatok. Egyértelműen veszélyes ellenfél, különösen hazai pályán, a mi feladatunk viszont az, hogy a lehető legtöbbet hozzuk ki ebből a mérkőzésből.

Vasárnap

Sényő-Carnifex (5.)–Szakoly (4.)

Ember Roland, sényői edző: – Fogadkozni felesleges, a pályán kell megmutatni, hogy a múlt heti, Nagyhalászban nyújtott gyalázatos teljesítmény csak egyszeri, megismételhetetlen játék volt. ennek érdekében fejben kell rendet rakni, és akkor sikerül begyűjteni a három pontot.

Hokk Béla, szakolyi edző: – nem téveszt meg a Sényő két utolsó meccsének eredménye, ennél sokkal jobb csapat. Nagyon nehéz mérkőzésre számítok, de bízom a fiúkban.

A Mándok–Tiszalök mérkőzés elmarad.

Ibrány–Tuzsér 2–1 (1–0)

Ibrány, 400 néző, v.: Pethő P.

Ibrány: Tóth N. – Balogh Gy., Bodó G., Dajka L., Szabó R., Gergely B. (Orosz D.), Makai I., Kristófi S., Varga A. (Vinicius), Somogyi T. (Flavio), Lukács B. (Kiss T.). Edző: Gerliczki Máté.

Tuzsér: Kőrösi N. – Tott R. (Zán P.), Dancs B., Dallos L., Iván A., Nagy K. (Gergely I.), Hriskevics, Bagoly Z., Dolhai M., Setét R., Markos J. Játékos-edző: Dancs Béla.

A hazai csapat győzelme nem forgott veszélyben.

Gól: Lukács B., Kristófi S., illetve Gergely I. Ifi: 8–0.

Gerliczki Máté: – Nagyon elégedett vagyok a látottakkal. Az első perctől gólratörő és kizárólag a győzelemben gondolkodó volt csapatom, mindez egyértelművé tette, hogy sikeresek leszünk.

Dancs Béla: – Továbbra sem tudunk olyan teljesítményt nyújtani, ami szükséges lenne a pontszerzéshez. Az igazsághoz tartozik, hogy ezúttal a jól játszó Ibrány ellen nehéz lett volna kedvező eredményt elérni. Egy kicsit léptünk előre, de ez még közel sem elég.