25. forduló (2021.04.24-25.)

Kemecse SE

Ibrány SE

2021.04.24. szombat, 17:00

Hokk Béla, a Kemecse edzője: - Remélem, ott folytatjuk, ahol múlt szombaton abbahagytuk. Ha ez lesz, akkor ismét eredményesek lehetünk.

Kiss Tamás, az Ibrány játékos-edzője: - Tanulnunk kell az elmúlt hétvégén elkövetett hibáinkból, sajnos ez tavasszal már másodszor került pontokba. Ez semmi máson nem múlik, csak a koncentráción. Ha Kemecsén azt a játékot tudjuk nyújtani, mint Mándokon az első félidőben, akkor sikeresen vehetjük ezt az akadályt.

További mérkőzések:

Nyírgyulaj (4.)-Mándok (11.)

Lukács Tibor, a Nyírgyulaj edzője: - Az aktuális helyezésektől függetlenül a Mándokkal mindig parázs meccseket játszunk. Alighanem most sem lesz ez másképpen.
Dancs Attila, a Mándok edzője: - Alvóügynökeimet is aktivizálnom kell, hogy ki tudjunk állni a Gyulaj ellen, de ilyen összeté-telben sem feltartott kézzel lépünk pályára.

Vásárosnamény (5.)-Gyulaháza (14.)

Madalina György, a Vásárosnamény edzője: - A Gyulaházának égetően szüksége van a pontokra, ugyanez elmondható rólunk is, mivel az utóbbi Időben gyengén szereplünk. Éppen ezért nehéz mérkőzésre számítok

Bardi Gábor, a Gyulaháza edzője: - Nem vagyunk egyszerű helyzetben, sérülések és betegségek továbbra is nehezítik helyzetünket. Ettől függetlenül szeretnénk pontosan hazatérni Naményból.

Mátészalka (7.)-Csenger (10.)

Botos Sándor, a Mátészalka edzője: - A Nyírmeggyes elleni vereség hidegzuhanyként ért bennünket. Ezután felfrissülve, mint a nyári zápor után a friss hajtás, új célokat kitűzve magunk elé, türelmetlenül várom a Csenger elleni, rangadószagú mérkőzést.

Barcsay István, a Csenger edzője: - A múlt heti győzelmünkből erőt merítve szeretnénk idegenben is megismételni jó teljesitményünket.

Baktalórántháza (13.)-Nyírmeggyes (9.)

Borza László, a Baktalórántháza edzője: - A legutóbbi két mérkőzésünket Nyírmeggyesen elbuktuk, éppen ezért van törlesztenivalónk velük szemben. Ennek érdekében mindent meg is fogunk tenni.

Körmös Miklós, a Nyírmeggyes edzője: - Egy jó mérkőzésre számítok a Bakta ellen. A ki-ki meccsen az fog nyerni, aki a több gólt rúgja.

Vasárnap

Fehérgyarmat (16.)-Nagyecsed (2.)

Imre Zsolt, a Fehérgyarmat játékos-edzője: - A múlt heti csúfos verség után próbálunk javítani. Mindent megteszünk annak érdekében, hogy emelt fővel hagyluk ei a játékteret.

Homann Richárd, a Nagyecsed edzője: - A két csapat tabellán elfoglalt helyezését félre kell tennünk. Tudjuk, hogy idegenben nem egyszerű sehol, ennek ellenére három ponttal szeretnénk távozni Gyarmatról.

Nagyhalász (8.)-Újfehértó (3.)

Ludánszki István, a Nagyhalász játékos-edzője: - Ugyan vannak még eltiltottjaink, de kezdünk kiegyenesedni létszámban. Megpróbáljuk itthon tartani a pontokat, biztos nem lesz könnyű dolgunk, mert egy ló csapat érkezik hozzánk.

Piskóti Zsolt, az Újfehértó edzője: - A szezon egyik legkeményebb idegenbeli mérkőzése vár ránk. A Nagyhalászt remek játékosok alkotják, nagyon nehéz pontosan távozni tőlük. Továbbá az is nehezíti a dolgunkat, hogy sok játékos az elmúlt hetekben betegségek, sérülések miatt nem tudott edzeni. Nyilván mindent elkövetünk majd, felkészülünk becsülettel, és meglátjuk, ez mire lesz elég.

Balkány (12.)-Tarpa (1.)

Mirgai László, a Balkány edzője: - A megyei első osztály egyik legjobb csapatával játszunk. Az előjelek nem túl biztatóak, hiszen öt játékosom eltiltását tölti, hárman pedig sérültek, így az ifiktől hozunk fel öt-hat játékost. Megpróbálunk becsületesen helytállni.

Ivanicja Mihály, a Tarpa edzője: - Mivel mindkét csapatnak nagy szüksége van a három pontra, ezért kemény, férfias küzdelemre számítunk.

Kemecse SE–Ibrány SE 0–2 (0–1)

Kemecse, zárt kapu, v.: Sándor Cs.

Kemecse: Sánta T. – Gégény M. (Szaffián Sz.), Katona Gy., Majoros Á., Jeszenszky Á. (Faragó L.), Hokk Á., Mészáros G. (Bárdos A.), Soós T., Csáki P., Sándor D., Hokk B. Edző: Hokk Béla.

Ibrány: Tóth N. – Nagy D., Lakatos B., Csáki J., Somogyi T. (Mészáros M.), Gergely B., Kovács G. (Szűcs I.), Jeddi B., Szabó M., Lizenbold Zs. (Pápa S.), Haburcsák K. (Kiss P.). Játékos-edző: Kiss Tamás.

Gól: Nagy D., Szabó M.

Ifi: 4-1.

Magabiztos győzelmet arattunk Kemecsén
Fotó: ifj. Kulcsár Béla

Hokk Béla: – Jelen pillanatban ennyire vagyunk képesek, gratulálok az Ibránynak. A második félidőben azért jól néztek ki.

Kiss Tamás: – Az összkép alapján teljesen megérdemelten gyűjtöttük be a három pontot, további sok sikert kívánok a Kemecsének.

Szombat

Mátészalkai MTK–Csenger 1–2 (0–0)

Mátészalka, zárt kapu, v.: Paráda. Mátészalka: Görbe F. – Varga M., Szalai D., Szántó Z. (Farkas) Sarkadi G. (Ötvös Sz.), Feier, Botos D., Gergely M., Magyari M., Bodó L., Mos. Játékos-edző: Botos Alexandru. Csenger: Béres R. – Katona P. (Lengyel M.), Péter Gy., Antal R., Nagy M., Varju P., Babinec (Csorvási Á.), Osváth S., Veréczi E., Stef. Edző: Barcsay István. Gól: Feier, illetve Antal R., Katona P.

Botos Alexandru: – Úgy gondolom, az első félidőben lezárhattuk volna a mérkőzést. Miután megszereztük a vezetést, hamar elhittük, hogy megvan a meccs, ezt a Csenger kihasználta.

Barcsay István: – Nagyon örülünk az idegenbeli győzelemnek, egész héten erre készültünk. Sikerült megismételni a legutóbb nyújtott teljesítményünket, gratulálok a fiúknak.

Baktalórántháza–Nyírmeggyes 2–1 (0–1)

Baktalórántháza, zárt kapu, v.: Jakab Gy. Baktalórántháza: Hajzer T. – Burkus D., Vidoven M., Varga B., Papp N., Lakatos L., Molnár L., Puluczkai P. (László A.), Fábri Z. (Maleskovits K.), Listván D., Szűcs Z. Edző: Borza László. Nyírmeggyes: Tóth K. – Folytán Z., Szántó I., Nagy Zs., Török G., Nógrádi S., Batizi-Pócsi N. (Scheibli M.), Pálvölgyi B., Gózner K., Török S., Drabik M. (Szondi R.). Edző: Körmös Miklós. Gól: Lakatos L., Listván D., illetve Pálvölgyi B. (11-esből). Kiállítva: Schebli M. (64. perc). Ifi: 3–6.

Borza László: – Győztünk!

Körmös Miklós: – Volt itt minden, mint a búcsúban: vészkapus a kapuban, sérült játékos, kiállított játékos, mindemellett  az első félidőben le kellett volna zárnunk a mérkőzést. Így viszont nem maradt más hátra, mint gratulálni a Baktának és további sok sikert kívánni neki!

Nyírgyulaj–Mándok 3–1 (1–0)

Nyírgyulaj, zárt kapu, v.: Major O. Nyírgyulaj: Oláh D. – Balogh G., Tóth B., Haburcsák B., Mezei B., Vass I., Bagi Á., Gömze A. (Kállai G.), Somogyi M. (Terdik Zs.), Pócsi B., Kiss L. Edző: Lukács Tibor. Mándok: Virágh Cs. – Maroda N., Ari A., Bacsó A., Lusánszki L., Krajnyák Zs., Toldi A., Szabó T., Dallos L., Jóni M., Bugyi B. Edző: Dancs Attila. Közepes színvonalú mérkőzésen megérdemelt hazai siker.  Gól: Pócsi B., Haburcsák B., Kiss L. (11-esből), illetve Toldi A.

Lukács Tibor: – Nehéz szülés volt, de három pontot ért.

Dancs Attila: – Ilyen összeállításban ennyi volt ebben a meccsben. Hozzáteszem, nem lenne annyira fájó a vereség, ha lefociztak volna minket, ugyanakkor köszönöm Dallos Lacinak és Szabó Tominak, hogy kisegítettek minket. Legyenek ezentúl is elérhetők…

Austria Juice-Vásárosnamény–Gyulaháza 2–0 (0–0)

Vásárosnamény, zárt kapu, v.: Takács A. Vásárosnamény: Szabolcsi M. – Géczi I., Rakóczi Zs., Bátyi L., Illés P., Balogh S., Berec G. (Rácz I.), Zán B., Misák S. (Illés G.), Barta F. (Ács Á.), Sárosi M. (Kacsó R.). Edző: Madalina György. Gyulaháza: Bandor F. – Kozma M., Kozma J., Tóth F., Galambos B. (Dolhai D.), Csercsa G., Tóth D., Csontos P., Lakatos P., Kovács E. (Csizmadia Z.), Németh T. (Kósa Á.). Edző: Bardi Gábor. Parázs hangulatú második félidőben – repkedtek a sárga és piros lapok – szerezte meg a három pontot a hazai csapat. Gól: Sárosi M. (11-esből), Rácz I. Kiállítva: Tóth F. (80. perc). Ifi: 2–0.

Madalina György: – Számítottam rá, hogy tüzes, nehéz mérkőzés lesz. Az első félidőben jól járattuk a labdát, de helyzeteket nem tudtunk kialakítani, a második játékrészről nem szeretnék beszélni. Mindenesetre gratulálok a srácoknak a győzelemhez.

Bardi Gábor: – Nagyon nehéz a történtek után bármit mondani… Nehéz megérteni, hogy egy zömében 18-19 éves játékosokból álló csapatot miért kell ennyire sújtani. Számomra elfogadhatatlan ez, hogy egy pocakos játékvezető tönkre teszi a gyerekek munkáját! Megítéltek ellenünk egy véleményes 11-est, rá öt percre nekünk – az ellenfél által is elismert – jogos büntetőt nem adott meg Takács sporttárs. Külön érdekesség, hogy az ellenfél egyik tagjával megbeszélte, hogy rántsa le az utolsó percben az én játékosomat, hogy megkapja az ötödik sárga lapját… Gratulálok a Naménynak, további sok sikert neki!

Vasárnap

Nagyhalász–Újfehértó 3–3 (0–2)

Nagyhalász, zárt kapu, v.: Lipcsei M. Nagyhalász: Dukát P. – Csáki B., Ladányi D., Tóth G. (Mészáros T.), Bartha Z., Kató I., Tóth M. (Ludánszki I.), Varga D., Nagy N., Simon D., Ferenczi Z. Játékos-edző: Ludánszki István. Újfehértó: Piskóti R. – Dénes K., Tóth E. (Tóth Sz.), Torma T., Mátrai N. (Onadi L.), Kántor T. (Csizmarik Á.), Papp Cs., Zámbó D., Pallai G., Daróczi P., Pallai G. Edző: Piskóti Zsolt. A vendégek előbb 2-0-ra, majd 3-2-re vezettek, a hazaiak azonban nem adták fel. Gól: Ladányi D., Bartha Z., Simon D., illetve Zámbó D., Csáki B. (öngól), Dénes K. (11-esből). Ifi: 1–5.

Kropkó András egyesületi elnök: – A fiúk óriási küzdőszellemről tettek tanúbizonyságot, minden egyes játékosnak nagy gratuláció jár, mert a vendégek kétszer is vezettek, mégis pontot szereztek.

Piskóti Zsolt: – Nagyon fordulatos, jó mérkőzést játszottunk, sajnálom, hogy nem sikerült nyerni, de a második félidő alapján teljesen igazságos a döntetlen. Amikor 2-0-val jövünk le, sajnos nekünk kell mindig izgulni! Köszönjük a vendéglátást és a korrekt játékvezetést!

Balkány–Tarpa 1–3 (1–2)

Balkány, zárt kapu, v.: Kosztyu J . Balkány: Hegyes B. – Sallai M., Kékesi A., Kóka S. (Tóth T., Szilágyi J.), Kovács R., Lakatos J., Nagy D., Kapusi J., Koncz Cs. (Antal I.), Kerecsen Gy., Kanál R. Edző: Mirgai László. Tarpa: Somogyi P. – Szics, Fejes J. (Losonczi B.), Tüzes Zs. (Rozman S.), Dobrovolszki, Nadimov (Djacsenko), Buda P., Vajda A. (Trombola), Fülöp K., Gál R., Kurilcsik. Edző: Mihajlo Ivanicja. Gól: Koncz Cs., illetve Gál R., Vajda A., Buda P.

Mirgai László: – A vereség ellenére sokan meg fognak lepődni, hogy csak pozitívumokat tudok mondani erről a meccsről. Öt fistám volt a pályán, ebből Koncz Csaba első helyzetét gólra váltotta, ezzel szereztünk vezetést. Az ellenfél pontrúgásból egyenlített, bármilyen hihetetlen a szünet előtt nekünk volt két óriási ziccerünk, majd egy hibát kihasználva fordítottak a vendégek. A második félidőben jól védekeztünk, minden dicséretem a csapaté. Kívánom, hogy a Tarpa jusson fel és nyerje meg az Amatőr Kupát!

Mihajlo Ivanicja: – Kicsit álmosan kezdtünk, de hamar megkaptuk az ébresztő pofont, így időben ébredtünk és megérdemelten nyertünk. További sok sikert a Balkánynak!

Fehérgyarmat–Nagyecsed 2–1 (1–0)

Fehérgyarmat, v.: Veres J. Fehérgyarmat: Szűcs K. – Szász M., Orosz F., Barkaszi D., Varga Á., Bakó T., Sukály Gy., Kóczé Sz., Imre Zs., Bartha K. (Beregszászi A.), Szabó T. (Káté N.). Játékos-edző: Balogh Péter, Imre Zsolt. Nagyecsed: Makó R. – Zámbó K., Nyíri Gy. (Bulyáki B.), Marinas, Bulyáki K. (Ascsillán L.), Bulyáki A., Müller Zs., Erdős M., Bernáth M., Angyal N., Nyíregyházi G. (Somlyai G.). Edző: Homann Richárd. Ez a mérkőzés a szív diadala volt fehérgyarmati részről, hiszen egy kiváló játékosállománnyal rendelkező, rutinos, remek csapatot sikerült legyőzni. Kicsit úgy érzik magukat, mint láb nélküli ember, aki megmássza a Himaláját. Boldog névnapot, Sukály Gyuri! Gól: Szabó T., Orosz F., illetve Erdős M. Ifi: 2–4. (Tudósító: Papp Attila)

Imre Zsolt: – Csak gratulálni tudok a játékosoknak! Megmutatták, hogy kell küzdeni és száz százalékot kiadni magukból! További sok sikert a Nagyecsednek!

Homann Richárd: – Gratulálok a Gyarmatnak!