| Forduló–hangoló | Tudósítások, eredmények |

Ibrány SE Vásárosnamény
Nyír-Wetland vármegyei I.o.
28. forduló
2024.05.19. 17:00

Kiss Péter, az Ibrány játékos-edzője: – Egy újabb nagyon fontos meccs következik, amelyen mindent megteszünk a sikeres szereplés érdekében.
Piskóti Zsolt, a Vásárosnamény edzője: – Ez lesz az utolsó lehetőségünk arra, hogy a saját kezünkbe vegyük a sorsunkat. Nagyon nehéz feladat vár ránk, hiszen kiesési rangadót játszunk a jó formában lévő Ibrány ellen.

További mérkõzések:

Péntek
Csenger (9.)–Nyírmeggyes (16.)
Juhász Ferenc, a Csenger edzője: – Elég mély gödröt sikerült ásni magunknak, úgyhogy itt van az ideje annak, hogy kimásszunk belőle.
Siska Attila, a Nyírmeggyes edzője:– Azt hiszem nem tévedek nagyot, ha azt gondolom, hogy a kieső csapat nyilatkozata nem sok embert érdekel, mindenesetre annyit ígérhetek, hogy tisztességes sportemberekhez méltóan igyekszünk végigjátszani a hátralevő mérkőzéseket.

Szombat

Tarpa (1.)–Nagykálló (10.)
Bubis Iván, a Tarpa edzője: – Ősszel megtapasztaltuk, hogy a hétvégi ellenfelünk nem véletlenül számít stabil középcsapatnak a bajnokságban, ezért nem lebecsülve őket készülünk a szombati mérkőzésre. Természetesen hazai pályán szeretnénk itthon tartani a három pontot.
Homann Richárd, a Nagykálló edzője: – A két csapat céljai nem ugyanazok, de érkezünk...

Nyírbátor (7.)–Kemecse (13.)
Erdei Zoltán, a Nyírbátor játékos-edzője: – Az utolsó hazai mérkőzésünk következik, ahol szeretnénk szépen búcsúzni a közönségünktől.
Sánta Tibor, a Kemecse edzője: – Igyekszünk a lehetőségeinkhez mérten a lehető legtöbbet kihozni ebből a mérkőzésből.

Mátészalka (3.)–Kállósemjén (4.)
Makszim Gábor, a Mátészalka mb. edzője: – Rutinos, jó játékosok alkotják a Kállósemjén csapatát, azonban mi szeretnénk folytatni a jó sorozatunkat és egy hazai győzelemmel tapadni az előttünk állókra.
Vologyimir Ovszijenko, a Kállósemjén játékos-edzője: – Nem számítunk könnyű mérkőzésre, éppen ezért teljes erőbedobással készülünk. Győzzön a jobbik!

Mándok (2.)–Újfehértó (6.)
Kocsis János, a Mándok edzője: – A 10–0 után jött a 0–1, de a futball már csak egy ilyen szép játék. Bízom abban, hogy hazai pályán újra a szebbik arcunkat tudjuk mutatni, hiszen ahhoz, hogy versenyben maradjunk a bajnoki címért győznünk kell.
Matévi Csaba, az Újfehértó elnöke: – Sok sérülttel, de annál nagyobb lelkesedéssel utazunk Mándokra.

Nagyecsed (5.)–Nyíregyháza II. (8.)
Harbula Balázs, a Nagyecsed edzője: – Az ellenfél nagyon jó az átmenetekben, ha ezeket tudjuk semlegesíteni, akkor otthon tartjuk a három pontot.
Szatke Zoltán, a Nyíregyháza II. edzője: – Nehéz mérkőzésre számítunk, de természetesen győzni szeretnénk.

Vasárnap

Kótaj (11.)–Nyírbéltek (12.)
Seregi Mihály, a Kótaj edzője: – Tavasszal nagyon jó formát mutat a Nyírbéltek, de ennek ellenére a hazai pálya előnye okot adhat számunkra ahhoz, hogy itthon tartsuk a három pontot.
Gyarmati András, a Nyírbéltek edzője: – Az utóbbi időben jó formában játszik a csapat, remélem, hogy ezt a következő mérkőzésen is bizonyítani tudjuk és pontosan térjünk haza Kótajból.

0–2
(0–1)
Ibrány SE   Vásárosnamény

Ibrány, Tölgyes úti sportpálya, v. Paráda (Novák, Semegi).

Ibrány: Tóth – Farkas, Barzó (Ács), Lukács, Kállai, Kiss (Oláh), Novák (Bégányi), Bertók (Bészély), Dobos, Szabó, Hornyák (Csatári). Játékos-edzők: Tóth Norbert, Kiss Péter.

Vásárosnamény: Kardos – Géci, Újvári (Danó), Szabó, Zán, Deskó (Varga), Kopor, Deák, Balogh (Barta), Illés (Vass), Orosz. Edző: Piskóti Zsolt.

Gól: Balogh, Illés.

Kiss Péter: – Közel sem volt olyan a teljesítményünk, mint az előző héten. Jövő héten megpróbálunk javítani.
Piskóti Zsolt: – Az első félidőben eldönthettük volna a mérkőzést, de sajnos a helyzeteink kimaradtak. A második félidőben a hazai csapat tizenöt-húsz percig nagyon beszorított minket és egy helyzetben a kapufa mentette meg a csapatot. Ettől függetlenül úgy érzem, hogy teljesen megérdemelt a mai győzelem. További sok sikert az Ibránynak!