Nyírteleki SE

Ibrány SE
2017.08.13. 17:00

Tippel: Király Ferenc, leveleki szakosztályvezető

Nyírtelek–Ibrány: – Az újonc Nyírtelek kezdhetett volna könnyebb meccsel is, mert a bajnokesélyes Ibrány nyilván a három pontra hajt ezen a meccsen is.

Ramocsaháza–Apagy:
– A jó erőkből álló Apagy esélyesebb a győzelemre.

Gávavencsellő–Újfehértó: – Mindkét csapatnál történtek változások, így nehéz megjósolni a meccs kimenetelét.

Máriapócs–Encsencs: – Az újonc hazaiak nyilván szeretnének jól rajtolni, de az Encsencs ellen ez közel sem ígérkezik egyszerű feladatnak.

Terem–Nagykálló: – Azt gondolom, a Nagykálló idegenben is megszerezheti a három pontot.

Kállósemjén–Nyírlugos: – Az előző évad jó szereplése után a Semjén valószínűleg a jó folytatásban reménykedik, ugyanakkor a Lugos képes lehet a pontszerzésre.

Biri–Nyíribrony: – A Biri számunkra ismeretlen csapat, a Marincsák Viktor vezényelte Ibrony tavasszal jól muzsikált, ebből kiindulva akár idegenben is győzhet.

Levelek–Kemecse: – A tavaszi hajrában találkoztunk a Kemecsével, csúnyán kikaptunk, ez viszont más meccs lesz, szeretnék megnehezíteni a vendégek dolgát.

Nyírteleki SE–Ibrány SE 0–8 (0–2)

Nyírtelek, 100 néző, v.: Nagy F.

Nyírtelek: Papp G – Dankó Z., Veres A., Bócsi G. (Komor Sz.), Boldi K., Csernyik T., Halastyák Á., Petruska A., Boldi Zs. (Simkó L.), Nagy B., Csordás M. Edző: Bodnár Csaba.

Ibrány: Szobonya G. – Kiss P. (Kovács G.), Deme A., Farkas M. (Bertók D.), Majoros Á., Madzin I. (Tóth Zs.), Kiss T. (Gergely B.), Csáki J., Szabó M. (Vidoven M.), Jeddi B., Somogyi M. Edző: Madalina György.

Gól: Kiss T. 3, Madzin I. 2, Somogyi M., Tóth Zs., Jeddi B.

Ifi: 5–3.

Bodnár Csaba: – Harminc percig partiban voltunk, azután elfogytunk és megérdemelt vendégsiker született.

Madalina György: – A mérkőzés első félidejében meglepett bennünket az újonc Nyírtelek, ennek ellenére sikerült előnyt szerezni. A második félidőben azonban már meglátszott a két csapat közti különbség. Megérdemelten nyertünk ilyen különbséggel is.

További mérkőzések:

Ramocsaháza–Apagy 1–2 (0–1)

Ramocsaháza, 120 néző, v.: Sztányi.

Ramocsaháza: Gellén M. – Zsiros L., Lakatos M. (Tóth A.), Karasz L., Tóth M. (Hajdu G.), Bacskai A. (Farkas K.), Szabó D., Szegedi Z., Ladányi S., Fodor Cs., Balogh Zs. Játékos-edző: Ragányi Mihály.

Apagy: Polgári L. – Marcsek T., Szalka N. (Bakró A.), Márton I., Orosz G. (Lakatos J.), Nagy J. (Kóka K.), Németh A., Varga Z. (Svelta Z.), Hegedűs L., Marics T., Árpási D. Játékos-edző: Németh Attila. Gól: Szegedi Z., iletve Orosz G., Németh A. Ifi: 17–4.

Ragányi Mihály: – Dicséret illeti csapatom minden egyes tagját. Külön kiemelném kapusomat. Minden egyes mérkőzésen ilyen hozzáállást kérek, és akkor nem lesz problémánk. Sok sikert Apagynak!

Németh Attila: – A lelkesen küzdő hazai csapat ellen nehéz három pontot szerezünk, mert a helyzetek sokaságát hagytuk ki. Ezen javítanunk kell. Pataki Zsoltnak és Attilának köszönjük a csapatért végzett munkájukat, a győzelmet nekik ajánljuk.

Gávavencsellő–Újfehértó 1–1 (1–0)

Gávavencsellő, 190 néző, v.: Papp F.

Gávavencsellő: Sitku M. – Koczogh I., Guszti L., Hengsperger A., Tolnai B. (Tóth Z.), Fekete Á. (Kanyuk K.), Bodnár S., Bíró Cs., Natkó L. (Dócs N.), Marcsek Z. (Balogh R.), Kovács I. (Kőpájer J.). Játékos-edző: Marcsek Zoltán.

Újfehértó: Lippa J. – Fülöp G., Karaffa I., Juhász Cs. (Zámbó D.), Szilágyi Á., Veres D., Kántor T., Kónya M., Pallai B., Tóth Sz., Potyók J. Játékos-edző: Szilágyi Ákos. Gól: Kovács I., illetve Potyók J. Ifi: 1–3.

Marcsek Zoltán: – Az első félidő alapján nekünk, a második alapján az Újfehértónak kellett volna nyerni. A döntetlen összességében reális.

Szilágyi Ákos: – A meccs képe alapján az eredményt reálisnak tartom. A mérleg nyelve a végén talán felénk dőlhetett volna el. Gratulálok csapatomnak!

Máriapócs–Encsencs 1–1 (1–0)

Máriapócs, 100 néző, v.: Éva I.

Máriapócs: Nyiri L. – Orosz R., Iváncsik L. (Szabó L.), Novák Zs. (Lazók G.), Nistor R. (Lucza N.), Gyarmati N., Rousseau T. (Pásztor J.), Nistor E., Korpás Z., Pekács Zs., Gyügyi A. Edző: Hajas Pál.

Encsencs: Tallódi L. – Horánszki L., Szilágyi G., Franku Sz., Nagy M. (Habinyák M.), Budai J. (Szedlár J.), Küzmös R. (Varga R.), Biró L., Konyha Cs., Biró Zs., Pataki E. Edző: Szedlár János. Gól: Gyarmati N., illetve Pataki E. Ifi: 4–2.

Hajas Pál: – Férfias küzdelemben az Encsencs állt közelebb a győzelemhez, így a döntetlen számunkra ad elégedettségre okot. Gratulálok az ifi csapatnak a győzelemhez!

Szedlár János: – Nem éltünk a lehetőséggel. Egy egyéni hiba után az eredmény után kellett futnunk, és hiába egykapuztunk végig, csak kihagyott helyzetekig jutottunk.

Terem–Nagykálló 0–3 (0–1)

Terem, 50 néző, v.: Papp I.

Terem: Sarkadi Zs. – Holczberger K., Rus S. (Izvoran P.), Schvarczkopf W., Simon R. (Condor E.), Lőcse L., Alexutan S., Marincas A., Tanka L., Szász R., Baráth J. Játékos-edző: Fábián Péter.

Nagykálló: Pekk J. – Erdei L., Szilágyi Z. (Simon I.), Göncz B., Matejkó G. (Mező A.), Csökmei I. (Málik J.), Fodor T. (Bakó V.), Szenes I., Bodai K., Szabó S. (Bencs Á.), Koskovits Gy. Edző: Koskovits György. Gól: Szabó S., Mező A., Göncz B. Ifi: 1–5.

Fábián Péter: – Jó úton haladunk. Három pontrúgásból – amiből kettő jogtalan volt – kaptunk három gólt. Sok sikert kívánunk a Nagykállónak céljaik eléréséhez.

Koskovits György: – Masszív, szervezett csapat otthonában sikerült győzelmet aratnunk. A győzelmet felajánljuk a Farkas család gyászának enyhítésére. Bombagóljainkkal próbáltunk méltó emléket állítani Farkas Bélának nagykállói labdarúgásban eltöltött eredményes időszakának.

Biri–Nyíribrony 3–0 (1–0)

Biri, 150 néző, v.: Máté I.

Biri: Lovas B. – Asztalos A., Katona R., Barcsik J., Nagy T., Vass G. (Vizi G.), Seres K., Szilágyi R. (Harmati K.), Szoták J., Kádár A. (Kerezsi K.), Fülöp D. Edző: Dankó Zsolt.

Nyíribrony: Nagy A. – Konzili T., Mihalovics M. (Jóni I.), Mészáros J. (Somogyi G.), Imre L., Marincsák R., Papp G. (Ujfalusi G.), Kantár J., Galamb P., Juhász M., Kriston R. Edző: Marincsák Viktor. Gól: Nagy T. 2, Seres K. Ifi: 1–1.

Dankó Zsolt: – Nagyon örülünk neki, hogy sikerült győzelemmel bemutatkoznia magasabb osztályban. Ugyanakkor ezt a győzelmet helyén kell kezelnünk. A diadal egy percig sem forgott veszélyben. Gratulálok csapatomnak!

Marincsák Viktor: – Nagyon fájó vereséget szenvedtünk egy harcos csapat otthonában. Az ellenfél sokkal jobban akarta a győzelmet, gratulálunk nekik.

Kállósemjén–Nyírlugos 0–2 (0–0)

Kállósemjén, 100 néző, v.: Valu.

Kállósemjén: Jenei N. – Mészáros Á., Marozsán Zs., Kóth Á., Sándor K. (Jávor N.), Mészáros M., Docsa I., Leka A., Kerekes M. (Mészáros T.), Ruszinkó B. (Vass D.), Lábas P. (Farkas L.). Játékos-edző: Mészáros Ákos.

Nyírlugos: Papp T. – Illés Á., Illés G. (Dankó Cs.), Sinka M., Posta G. (Bíró F.), Fézer G., Holló Zs., Horváth Jenő, Horváth József, Balogh L., Tóth N. Edző: Kavalecz Béla. Gól: Horváth Jenő, Balogh L. Ifi: 1–4.

Mészáros Ákos: – Küzdelmes mérkőzésen megilletődötten, idegesen játszottunk. Gratulálok az ellenfélnek a győzelemhez.

Kavalecz Béla: – Jó játékvezetés mellett sok helyzetet sikerült kidolgozni, ebből kettőt értékesítettünk, úgy gondolom, megérdemelten hoztuk el a három pontot. Külön gratulálok fiataljainknak, a nem várt győzelemhez.

Levelek–Kemecse 2–3 (2–0)

Levelek, 200 néző, v.: Kocsis Zs.

Levelek: Luksa Z. – Pásztor J., Gebri Gy., Timák Cs., Majláth S. (Papp R.), Murguly Cs. (Hegedűs D.), László Gy., Hajdu G., Király T., Busák L., Páter I. (Vass I.). Edző: Lakatos Zsolt.

Kemecse: Szabolcsi M. – Bárány T., Bagoly Z. (Balázsi P.), Pap M., Brondics P., Sándor D., Hornyák M., Horváth N. (Soós G.), Hokk Á. (Babják Cs.), Hokk B., Szathmári D. Edző: Borza László. Gól: Busák L. 2 (egyet 11-esből), illetve Szathmári D. 2, Pap M. Kiállítva: Vass I. (93. perc) illetve Brondics P. (93. perc). Ifi: 2–3.

Lakatos Zsolt: – Nagyon jó iramú mérkőzést játszottunk a bajnokjelölt Kemecsével. Az első félidő a miénk volt, a mérkőzés utolsó negyedóráját viszont elszúrtuk. Nem érdemeltünk vereséget.

Borza László: – Az első félidőben kétgólos hátrányba kerültünk, hiába játszottunk mezőnyfölényben. A szünet után viszont a csapat bebizonyította, hogy van tartása, ami hosszabb távon remélem, sokat fog érni. A meccs végén nem focipályára illő események történtek.