Tippel: Szabó Dávid, a Ramocsaháza játékos-edzője.

Szombat

Újfehértó (3.)–Nyírlugos (5.): – Mind a két csapattal játszottunk már, ezért úgy érzem, Szilágyi Ákosék otthon tartják a három pontot.

Vasárnap

Gávavencsellő (8.)–Ibrány (1.): – „Kokszi” hiányát elégé megszenvedi a hazai csapat, ráadásul vele se lenne egyszerűbb mérkőzés, így ezen a meccsen sem fog „Szobi” pulzusa fentebb emelkedni.

Apagy (2.)–Biri (11.): – Dankó Zsolti barátomék, ha nem a bulizóhelyről érkeznek a mérkőzésre akár pontot is szerezhetnek az igazán jó apagyi csapat otthonában.

Kállósemjén (7.)–Nyírtelek (13.): – Úgy érzem, a Nyírtelek nem fogja könnyen adni magát, de a Semjén ha nehezen is, nyerni fog.

Terem (16.)–Levelek (10.): – Mindig jó kis meccseket játszott egymás ellen a két csapat, de ha a Levelek komolyan veszi feladatát és miért ne tenné, akár magabiztos vendéggyőzelem is születhet-

Máriapócs (14.)–Kemecse (4.): – A múlt héten láttam a Pócsót játszani az Ibrány ellen és azt kell mondjam, „Steki” munkája látszik a csapaton, mert szervezettek voltak. Ugyanakkor ezen a mérkőzésen az esélyesebb Kemecse fog nyerni.

Encsencs (12.)–Nagykálló (6.): – Mindkét csapat kikapott legutóbb, de a Kállót jobb csapatnak tartom, ezért úgy érzem, Koskovits mesterék elhozzák a három pontot.

Ramocsaháza (13.)–Nyíribrony (9.): – Megyei el clásico következik, amit szeretnénk megnyerni, hiszen csak úgy van értelme a múlt héten szerzet egy pontnak. Ehhez az is szükséges, hogy a szurkolók ugyanúgy mellénk álljanak, miként ezt legutóbb tették és akkor „jönni fog” a siker.

Gávavencsellő–Ibrány 0–7 (0–3)

Gávavencsellő, 200 néző, v.: Lipcsei M.

Gávavencsellő: Simkó M. – Tolnai T., Szikaszay S., Kanyuk K. (Veres F.), Guszti L., Kőpájer J. (Bodnár S.), Takács Zs., Balogh R. (Farkas L.), Hengsperger A., Koczogh I., Bíró Cs. Játékos-edző: Marcsek Zoltán.

Ibrány: Szobonya G. (Kállai P.) – Deme A., Vidoven M., Farkas M., Majoros Á., Madzin I. (Dajka Z.), Kiss T. (Boros I.), Csáki J., Gergely B. (Kiss P.), Kovács G., Somogyi M. (Tóth Zs.). Edző: Madalina György.

Gól: Madzin I. 3, Kiss T. 2, Somogyi M. 2. Ifi: 2–10.

Marcsek Zoltán: – Gratulálok csapatomnak, remélem ebből a vereségből is tanulni tudunk.

Madalina György: – Ezekből a mérkőzésekből nem tudunk jól kijönni, mert az emberekben az marad meg, amit elrontunk, nem pedig a jó. Így volt ez ma is, ennek ellenére jár a gratuláció a csapatnak.

További mérkőzések:

Újfehértó–Nyírlugos 5–1 (2–1)

Újfehértó, 100 néző, v.: Resán.

Újfehértó: Gégény B. – Karaffa I., Fülöp G. (Kónya M.), Petics Gy., Kántor T., Dénes K., Zámbó D., Dankó R., Tóth Sz., Urr D. (Zámbó J.), Mogyorósi Á. Játékos-edző: Szilágyi Ákos.

Nyírlugos: Papp T. – Posta G. (ifj. Kavalecz B.), Sinka L., Horváth József, Balogh L., Horváth Jenő, Gaszner M. (Lábas L.), Tóth N., Bíró F., Sinka M., Holló Zs. Edző: Kavalecz Béla.

Gól: Petics Gy. 2, Urr D., Fülöp G., Tóth Sz., illetve Tóth N. Ifi: 2–1.

Szilágyi Ákos: – A hét során, a meccs előtt és közben minden rossz dolog megtörtént velünk, ami csak megtörténhetett. Az első félidőben a két gólunkon kívül semmi pozitívumról nem tudok beszélni, a második játékrészben a pokolból a mennyországba kerültünk.

Kavalecz Béla: – A vereség ellenére is azt kell mondjam, a csapat jól játszott. A helyzeteink megvoltak, de mi sajnos, nem tudtunk vele élni, miközben a hazaiak könyörtelenül kihasználták lehetőségeiket. Gratulálok az Újfehértónak.

Apagy–Biri 4–1 (2–0)

Apagy, 150 néző, v.: Demeter E.

Apagy: Polgári L. – Marcsek T., Horváth G., Márton I. (Marics T.), Árpási D., Lakatos J. (Trencsényi R.), Németh A. (Kozák R.), Varga Z. (Nagy J.), Hegedűs L., Svelta Z., Halastyák Á. (Hegedűs D.). Játékos-edző: Németh Attila.

Biri: Lovas B. – Asztalos A., Katona R., Páll P., Barcsik J. (Harmati K.), Nagy T., Bihari D., Csordás M., Szoták J., Kádár A., Fülöp D. (Antal J.). Edző: Dankó Zsolt.

Gól: Halastyák Á. 2, Németh A., Horváth G., illetve Nagy T. Ifi: 5–2.

Németh Attila: – Az eredmény nem tükrözi híven a pályán történteket. Az első félidőben nagyon jól futballoztunk, a másodikban ellenfelünk lelkes hozzáállásával fölénk kerekedett, de a végén jobban használtuk ki a helyzeteinket.

Dankó Zsolt: – Szegény ember vízzel főz, így a konyhatündérek sem tudtak rajtunk segíteni. Ellentétes félidők alapján, korrekt játékvezetés mellett az egy pontra minimum rászolgáltunk volna, mivel a második játékrészben a ziccerek sokaságán kívül még 11-est is hibáztunk.

Kállósemjén–Nyírtelek 5–1 (0–1)

Kállósemjén, 150 néző, v.: Tassy.

Kállósemjén: Jenei R. – Marozsán Zs., Kóth Á., Hamza T. (Szabó I.), Mészáros M., Marozsán M., Vass G. (Hornyák Gy.), Docsa I., Leka A., Ruszinkó B. (Vass D.), Lábas P. Játékos-edző: Mészáros Ákos.

Nyírtelek: Papp G. (Kozsla M.) – Sovány G. (Dankó Z.), Setét P., Bistyei B. (Németh F.), Boldi K., Batta Sz., Labádi E., Marcsek L., Nistor E., Boldi Zs., Nistor R. Edző: Czine Máté.

Gól: Marozsán M. 2, Szabó I. 2, (öngól), illetve Boldi K.

Kiállítva: Nistor E. (61. perc), Nistor R. (61. perc). Ifi: 2–4.

Mészáros Ákos: – Örölünk a három pontnak.

Czine Máté: – Pampalini jelentkezik Kállósemjénből. Nem értem teljesen azt, hogy amikor valamiért hozzászólok a meccs közben, akkor a hazai csapat sportelnöke miért fenyeget azzal, hogy kitapossa a belemet, miközben szorongatja a nyakamat. A második félidő feléig teljesen uraltuk a játékot, majd jött egy szabadrúgás, amikor elkezdték provokálni a két Nistort, holott az anyázás szerintem nem pályára való. Köszönjük szépen az elvett három pontot Vass Gergőnek, csapatom ennek ellenére harcolt és küzdött. Sajnálom. Minden elismerésem a játékosaimé.

Terem–Levelek 3–6 (1–2)

Terem, 40 néző, v.: Luzsinszki.

Terem: Veibel – Patita, Schvarczkopf, Csoba L. (Fodor R.), Kurucz R., Marincas, Jéri R., Tanka L., Fodor T., Sopronyi R. (Papp Á.), Simon R. Játékos-edző: Fábián Péter.

Levelek: Luksa Z. – Hatházi M. (Bukta M.), ifj. Majláth S., László Gy., Páter I., Balogh Zs. (Király D.), Hajdú G., Vass I., Gebri Gy., Pekk T., Papp R. (Csekk A.). Edző: Majláth Sándor.

Gól: Fodor T. 3, illetve Gebri Gy., Pekk T., Páter I., Balogh Zs. (11-esből), ifj. Majláth S. (11-esből), Király D. Kiállítva: Schvarczkopf (59. perc), Patita (85. perc). Ifi: 2–4.

Fábián Péter: – Nyerhető meccset buktunk el.

Majláth Sándor: – Nagyon gyenge mérkőzés volt.

Máriapócs–Kemecse 4–6 (1–3)

Máriapócs, 80 néző, v.: Siroki.

Máriapócs: Nyíri L. – Korpás Z., Orosz R., Novák Zs. (Kovács Gy.), Fekete Cs., Gyarmati N., Pekács Zs., Berki G. (Pásztor J.), Rousseau (Gyügyi A.), Iváncsik L. (Tóth R.), Hanchoue. Edző: Stekler Attila.

Kemecse: Duleba S. – Szűcs F., Bagoly Z., Brondics P. (Balázsi P.), Szathmári S., Horváth N. (Pintér L.), Bárdos A., Hokk Á. (Márton P.), Sándor D. (Babják Cs.), Hokk B., Szathmári D. (Lengyel R.). Edző: Resán Attila.

Gól: Hanchoue 2, Fekete Cs., Gyarmati N., illetve Szathmári S. 5, Brondics P. (11-esből). Kiállítva: Pekács Zs. (46. perc), illetve Duleba S. (12. perc) Ifi: 2–6.

Stekler Attila: – Eddig jó passzban voltunk, a mérkőzésen is hiányzott volna néhány jó passz. Gratulálok Resán kollégának, nagyon jó kis csapatot rakott össze Kemecsén.

Resán Attila: – Az a helyzet, hogy belső energiával dolgozom, valószínűleg vízérre állhattam, ami elvitte. Hál istennek a pálya minősége vízáramlásását legalább annyira megfogta, mint a labdaáramlást, ezért ha nehezen is, de sikerült behúzni a meccset.

Ramocsaháza–Nyíribrony 2–1 (1–0)

Ramocsaháza, 250 néző, v.: Harsányi.

Ramocsaháza: Dankó Cs. – Zsíros L., Makula Zs., Lakatos M., Szilágyi Z., Karasz L., Farkas K., Bacskai A. (Mocsár M.), Szegedi Z., Ladányi S., Fodor Cs. Játékos-edző: Szabó Dávid.

Nyíribrony: Kerekréti G. – Ujfalussy G. (Mocsár V.), Szabó B., Mihalovics M. (Konzili T.), Kovács T., Imre L. (Bódi Sz.), Marincsák R., Kantár J., Galamb P., Juhász M., Kriston R. Edző: Marincsák Viktor.

Gól: Ladányi S., Szegedi Z., illetve Kantár J. Ifi: 2–2.

Szabó Dávid: – A teniszmérkőzésből jobban jöttünk ki, így nem kellett izgulni a tie-break miatt. Nagyot küzdöttek a fiúk, amihez gratulálok, a nézőknek pedig köszönjük a biztatást.

Marincsák Viktor: – „Örülök”, hogy hozzájárultunk ahhoz, a Ramocsaháza a megye kettőben folytassa szereplését… Rangadóhoz méltatlan játékvezetéssel szembesültünk.

Encsencs–Nagykálló 0–1 (0–1)

Encsencs, 120 néző, v.: Frindik J.

Encsencs: Dolhai T. – Horánszki L., Szilágyi G., Franku Sz., Tallódi L., Pataki E. (Budai R.), Budai J. (Kósa R.), Küzmös R. (Kóródi A.), Bíró L. (Nagy M.), Konyha Cs., Bíró Zs. Edző: Szedlár János.

Nagykálló: Pekk J. – Erdei S., Göncz B. (Soós G.), Mező A. (Matejkó G.), Fodor T., Tímák Cs. (Bencs Á.), Szenes I., Pallai B. (Csökmei), Bodai K., Szabó S., ifj. Koskovits Gy. Edző: Koskovits György.

Gól: Mező A. Kiállítva: Bencs Á. (71. perc). Ifi: 1–2.

Szedlár János: – Az első félidőben jobban játszott a Kálló, a másodikban be tudtunk szorítani, de nem sikerült gólt rúgni.

Koskovits György: – Gratulálok csapatom azon tagjainak, akik mindent megtettek a győzelemért, a többiek viszont az én időmben még belépőjeggyel sem juthattak volna be a pályára.

1. Ibrány 20 19 1 – 155–9 58
2. Apagy 19 14 4 1 60–28 46
3. Újfehértó 19 14 1 4 90–30 43
4. Kemecse 20 14 1 5 69–29 43
5. Nagykálló 19 12 2 5 49–27 38
6. Nyírlugos 18 11 2 5 63–39 35
7. Kállósemjén 20 9 4 7 37–48 31
8. Levelek 18 7 4 7 36–39 25