Ibrány SE
2018.04.21. szombat 17:00

Tippel: Szilágyi Ákos, az Újfehértó edzője.

Szombat.

Újfehértó (4.)–Ibrány (1.): – Az ibrányi menetelés láttán nyilvánvaló, hogy ellenfelünk kinőtte ezt az osztályt, de minden meccs más, minden játékos várja már ezt az összecsapást. Végre futballozni akaró csapat ellen játszunk! Reménykedem abban, hogy borsot törünk Pley barátomék orra alá.

Vasárnap.

Apagy (2.)–Kállósemjén (7.): – Ha nem lesznek tompák az apagyi mesterlövészek, szép trófeát szerezhetnek.

Terem (16.)–Biri (11.): – Ha a Birinek teremne babér, egész éjjel hallgathatnák a Dankó rádiót. Ehhez mindenkinek azonos hullámhosszon kell lennie, máskülönben dollár lesz a hazai meccspénz.

Máriapócs (15.)–Nyírtelek (13.): – Vérbeli alsóházi rangadó, amelyen máriapócsi siker esetén imába foglalnák az edzőváltás után lendületbe jött vendégeket.

Gávavencsellő (10.)–Levelek (8.): – A Gávavencsellő három vereséget szenvedett, a Levelek egymást követő három meccsét pedig megnyerte. Érdekes sorozat mindkettő, a vendégörömnek van nagyobb sansza a vasárnapi szappanopera végén. De „majláthjuk”, mi lesz…

Ramocsaháza (14.)–Kemecse (3.): – Szabó Dávid az ibrányi 0-10-et követően is dicsérte a játékosait, ami ritkaság, viszont eszerint jó közösség lehet Ramocsán. Szorítok nekik,hogy olyan játékot produkáljanak amelyet ellenünk mutattak, úgy talán okozhatnak némi fejfájást a jó erőkből álló Kemecsének.

Encsencs (12.)–Nyíribrony (9.): – Egy hete Ibronyban kaptunk ki 5–4-re, az encsencsiek pedig Nyírlugoson szaladtak bele 5–3-as vereségbe. Most is sok gólt, nyílt játékot várok, kiderül, kinek lesz „szerencsencséje”.

Nagykálló (6.)–Nyírlugos (5.): – A mezőny két harmincnyolc pontos csapata néz farkasszemet egymással. A városok döntetlenszagú ütközete után fogyhat kísérőnek a savas és a lugos víz is.

Újfehértó–Ibrány 2–3 (1–0)

Újfehértó, 250 néző, v.: Pokoracki.

Újfehértó: Gégény B. – Szilágyi Á., Petics Gy., Kónya M. (Karaffa I.), Kántor T., Veres D., Dénes K., Csizmarik Á., Zámbó D., Tóth Sz., Mogyorósi Á. Játékos-edző: Szilágyi Ákos.

Ibrány: Szobonya G. – Deme A., Kiss P. (Vidoven M.), Majoros Á., Madzin I., Kiss T., Csáki J., Szabó M., Gergely B., Kovács G., Somogyi M. Edző: Madalina György.

Gól: Zámbó D., Veres D., illetve Somogyi M., Kiss T., Vidoven M.

Ifi: 2–0.

Szilágyi Ákos: – Nyolcvanöt perc munkánkat sajnos az ibrányiak elrontották. Még ha győzelmet nem is érdemeltünk, de a döntetlen reálisabb lett volna.

Madalina György: – Mielőbbi gyógyulást kívánunk az újfehértói kis focistának. Színvonalas, izgalmas és fordulatos meccset játszottunk a jól játszó Újfehértó ellen. A hatodik és a nyolcvannegyedik percben vesztésre álltunk, az utolsó percekben sikerült megfordítani a mérkőzést. A mai hozzáállással és játékkal nem lett volna igazságos, hogy ha vereséget szenvedünk. Gratulálok a srácoknak.