| Forduló-hangoló | Tudósítások, eredmények |

Szombat:

Ibrány (1.)Apagy (3.): – Az ibrányiak biztosan meg akarják mutatni, hogy mindenkitől jobbak ebben az osztályban.

Kemecse (2.)Nyíribrony (9): – Ha Kemecse második akar lenni, nem hibázhat, és nem is fog.

Vasárnap:

Terem (16.)Ramocsaháza (14.): – Ha Fodort semlegesíteni tudják Szabó Dávid barátomék, akkor három ponttal fognak távozni.

Máriapócs (13.)Gávavencsellő (10.): – A Vencsellőt egységesebbnek látom, de döntetlen körüli eredmény várható.

Levelek(8.)Nyírlugos (7.): – Két masszív és jól küzdő csapat találkozóján a hazai pálya előnye dönthet.

Nyírtelek (15.)Nagykálló (5.): – Sajnálom a Nyírtelket, de ez fix kettes.

Biri (12.)Encsencs (11.): – Sajnos teljesen elfogytunk, de hazai pályán mindent meg fogunk tenni, hogy lelkes szurkolóink három pontnak örülhessenek.

Kállósemjén (6.)Újfehértó (4.): – Újfehértóiként mi mást mondhatnék, minthogy vendég győzelmet várok.

Tudósítások, eredmények

Ibrány–Apagy SE 5–1 (0–0)

Ibrány, 100 néző, v.: Tassy.

Ibrány: Szobonya G. Deme A., Vidoven M., Farkas M., Kiss P., (Gergely B.), Majoros Á., Madzin I., Kiss T., (Dobránszki M.), Csáki J., Kovács G.,(Jeddi B.), Somogyi M., (Boros I.). Edző: Madalina György.

Apagy: Polgári L. (Svelta Z.) Marcsek T., Trencsényi R., Árpási D., Nagy J., (Kozák R.), Lakatos J., Hegedüs L., Horváth G., Marics T., Halastyák Á., Rubóczki K.,(Varga Z.). Játékos-edző: Németh Attila.

Gól: Madzin I. 3, Csáki J., Somogyi M., illetve Kozák R.

Ifi: 10–0-ás állásnál félbeszakadt, mivel a vendégcsapat létszáma a megengedett alá csökkent.

Madalina György: – Elismerés jár az Apagynak, 27 meccsen ma szenvedte el a második vereségét. Rajtunk látszott a hétközi kupamérkőzés miatti fáradtság, ráadásul rossz felfogásban is játszottunk. Félidőben rendeztük a sorainkat, és a második félidei játékunk alapján megérdemelt, biztos győzelmet arattunk. Jó játékvezetés.

Németh Attila: – Az első félidőben kifejezetten jól játszottunk, a második félidőben a kapusunk megsérült, ami 10 perc rövidzárlatot eredményezett. Ez pedig három gólt. Gratulálok az Ibránynak, megérdemelten nyert.

További mérkőzések:

Szombat:

Kemecse–Nyíribrony 9–0 (3–0)

Kemecse, 150 néző, v.: Lippa L.

Kemecse: Szabolcsi (Duleba) – Szűcs (Márton P.), Bárány (Bárány Z.), Brondics, Szathmári S., Bárdos (Babják), Karkusz, Hokk Á., Sándor D., Hokk B. (Horváth N.), Szathmári D. Edző: Resán Attila.

Nyíribrony: Kerekréti – Konzili (Mocsár), Winkler, Szabó B., Mihalovics (Bagoly I.), Kriston, Marincsák, Kantár J., Imre L., Galamb (Kerekréti), Juhász M. Edző: Marincsák Viktor.

Gól: Szathmári D. 2, Brondics 2, Bárdos 2, Sándor D., Márton P., Horváth N. Ifi: 8–1.

Resán Attila: – Borzasztó ősz után egész jó kis tavaszunk van.

Marincsák Viktor: – Kikapsz kilenc nullára, mit is lehet ilyenkor nyilatkozni… Nagyon megalázónak érzem ezt az eredményt, osztálykülönbség volt a két csapat között.

Vasárnap:

Terem–Ramocsaháza 2–3 (2–0)

Terem, 80 néző, v.: Szőnyi.

Terem: Veibel Sz. – Schvarczkopf W., Simon R., Sopronyi R., Csoba L., Schmidt T., Tanka L., Bíró J., Kurucz R., Jéri R., Fodor A., Edző: Képíró Dániel.

Ramocsaháza: Dankó Cs.- Zsiros L., Makula Zs., Lakatos M., Szilágyi Z., Karasz L., Farkas K., Bacskai A., Szabó D., Szegedi Z., Fodor Cs., Játékos-edző: Szabó Dávid. Gól: Karasz L. 2, Farkas K., Ifi: 2–11.

Képíró Dániel: – Megérdemelt vendég siker, 2-0 ás vezetésnél ziccerek tömkelegét hagytuk ki az első félidőben. Második félidőben nagy mellénnyel mentünk ki a pályára, de a Ramocsaháza megbüntetett minket.

Szabó Dávid: – Bravúros fordítással, visszahoztuk a sírból a meccset amihez gratulálok a csapatnak. Reméljük a játékvezetőnek nem lett semmi baja.

Nyírtelek–Nagykálló 1–10 (1–6)

Nyírtelek, 80 néző, v.: Szabó Á.

Nyírtelek: Valkó D. Krises A., Setét P., Bistyei B.,( Németh F.), Boldi Zs., Komor Sz.( Skorbit D.), Kövesdi Z., Batta Sz., Lakatos T., Játékos-edző: Dankó Zoltán.

Nagykálló: Pekk J.( Vajda T.), Erdei S., Göncz B., Sós G., Fodor T., Csökmei I., Simon I.,( Bakó V.), Matejkó G., Bodai K., Szabó S., Módis D., Edző: Koskovits György.

Gól: Batta Sz., Sós G. 2, Csökmei I. 2, Bodai K. 4, Módis D. 2. Ifi: 12.

Dankó Zoltán: – Gratulálunk az ellenfélnek. A csapat mindent megtett azért, hogy minnél kevesebb gólt kapjunk.

Koskovits György: – A mai napon a győzelmünkön kívül, igazán a gyermek napnak örülhetünk. Illetve köszönjük Göncz Bercinek, hogy meghívta a csapatot mérkőzés után.

Máriapócs–Gávavencsellő 1–2 (1–1)

Máriapócs, 80 néző, v.: Lövei.

Máriapócs: Nyiri L.- Korpás Z., Hanchoue M., Novák Zs., Fekete Cs., Iváncsik L. (Tóth R.), Pásztor J. (Kovács Gy.), Berki G., Pekács Zs., Simon K. Edző: Stekler Attila.

Gávavencsellő: Simkó M.- Tolnai T. (Balogh R.), Szikszay S., Guszti L., Kovács I., Kopájer J., Bodnár S., Tóth Z. (Kanyuk K.), Takács Zs., Veres F. (Hensperger Adrián), Marcsek Z.(Farkas L.). Játékos-edző: Marcsek Zoltán.

Gól: Novák Zs., illetve Kovács I. 2. Ifi: 14–0.

Stekler Attila: – Ami a héten történt a csapat körül, döntően befolyásolta a mérkőzést. Az is igaz, olyanok voltunk, mint a címlaplányok, csak jól mutattunk a pályán. Bényei Illés úrnak köszönjük, hogy alkalmassá tette a pályát a mérkőzés megrendezéséhez. Gratulálunk az ifistáink újabb győzelméhez!

Marcsek Zoltán: – Kiegyenlített mezőnyjáték mellett az a csapat nyer, aki értékesíti a helyzeteit.

Levelek–Nyírlugos 1–1 (0–1)

Levelek, 100 néző, v.: Király A.

Levelek: Varga Gy. Gebri A., Csekk A. (Király T.), Hatházi M. (Bukta M.), Majláth S., Páter I. (Nagy T.), Balogh Zs., Papp R. (Király D.), Pásztor J., Pekk T., Hajdu G. Edző: Majláth Sándor.

Nyírlugos: Fehér G., Kavalecz B., Sinka L., Illés Á., Horváth J., Posta G., Balogh L., Bíró F., Tóth N., Sinka M. (Parcsák M.), Holló Zs. Játékos-edző: Kavalecz Béla.

Gól: Balogh Zs., illetve Holló Zs. Ifi: 7–2.

Majláth Sándor: – A mai mérkőzésen a Lugos „százszázalékos” gólhelyzet-kihasználást mutatott. Mi meg mentünk, mint a Bayern a Real ellen, úgy, hogy még a hazai kapufa is ellenünk volt. Úgy, hogy a fiúkat nem tudom elmarasztalni, hajtottak becsülettel.

Kavalecz Béla: – Korrekt játékvezető hármas mellett igazságos döntetlen született.

Biri–Encsencs 2–5 (0–2)

Biri, 150 néző, v.: Veres J.

Biri: Lovas – Kiss F., Harmati, Asztalos A., Bihari D., Katona R., Antal (Vizi G.), Szoták, Barcsik, Arató A. (Lénárt T.), Fülöp D. (Szilágyi R.), Edző: Dankó Zsolt.

Encsencs: Sivadó – Konyha Cs. (Kiss Á.), Horászki L., Franku, Tallódi L. (Nagy M.), Illés G., Bíró Zs., Pataki E. (Szedlár), Bíró L., Szilágyi G. (Bíró B.), Budai R. Edző: Szedlár János.

Gól: Arató A., Aszatlos A., illetve Szilágyi G. 3, Bíró Zs., Pataki E. Kiállítva Franku Sz.. Ifi: 8–2.

Dankó Zsolt: – Ennyi hiányzóval, ennyire vagyunk képesek. További sok sikert az Encsencsnek. Gratulálok az ifjúsági csapatunk győzelméhez.

Szedlár János: – Nagyon sokat futott a csapatom. Tetszetős szép gólokat rúgtunk. Még emberhátrányban is a támadójátékot erőltettük.

Kállósemjén–Újfehértó 2–3 (1–0)

Kállósemjén, 150 néző, v.: Papp F.

Kállósemjén: Jenei N. – Bábos P., Marozsán Zs., Mészáros Á. Tóth Á., Mészáros T., Vass G. (Docsa I.), Hamza T., Mészáros M. (Vass D.), Szabó I. (Léka A.), Marozsán M. Játékos-edző: Mészáros Ákos.

Újfehértó: Gégény B.– Szilágyi Á., Petics Gy., Kántor T., Veres D., Dénes K., Csizmarik Á. (Úrr D.), Zámbó D., Tóth Sz., Zámbó J. (Dankó R.), Mogyorósi Á. Játékos-edző: Szilágyi Ákos.

Gól: Hamza T., Marozsán M., illetve Veres D., Mogyorósi Á., Marozsán Zs. (öngól). Ifi: 1–9.

Mészáros Ákos: – Úgy érzem, hogy rászolgáltunk volna az egy pontra. Nem érdemeltünk vereséget. Gratulálok az egész csapat hozzáállásához.

Szilágyi Ákos: – Támadtunk, támadtunk, de az ellenfél vezetett 2–0-ra. Végig irányítottuk a mérkőzést, de nehéz volt feltörni a Kállósemjén védekezését. Viszont, amikor ez megtörtént, onnantól éreztem, hogy nem hagyjuk itt a három pontot. Ezekért a meccsekért érdemes futballozni.