24. forduló (2004.05.02)

Ibrány (6.) - Balmazújváros (11.)

Németh Károly, ibrányi edző: – Az elmúlt két hétben sérülések és egyéb hátráltató körülmények miatt nagyon nehezen tudtunk készülni a mérkőzésekre, ám mindez a játékosok hozzáállását nem befolyásolta.
Az abaújszántói vereség után mindenképpen javítani szeretnénk a feljövőben lévő ellenféllel szemben. Sok a sérültünk, de eltiltottunk nincs.

Ibrány–Balmazújváros 2–1 (1–1). Ibrány, 400 néző, v.: Szlifka (Horváth G., Bozsóki)

Ibrány: Karászi – Csobán, Kántor, Kovács M., Milka, Bessenyei, Szilágyi (Harsányi), Kovács I., Korsoveczki, Majchrovics, Imre (Bardi). Edző: Németh Károly.

Balmazújváros: Plutcer – Vaszilkó I., Fige, Angyalos – Nagy O., Murák, Rédai N. (Kovács, 51.), Bajusz, Szabó I. – Babotán, Nagy Cs. Edző: Arany László.

5. perc: az első vendégakció góllal fejeződött be, látványos és gyors támadást követően Nagy Cs. vette be az ibrányi kaput, 0-1.

11. perc: jobboldali beadás után Milka fejelt védhetetlenül a hálóba, 1-1.

48. perc: a hazai támadók sakk-matt helyzetbe hozták az újvárosi védelmet, a gólszerző ezúttal Bessenyei, 2-1.

Majchrovics (9) büntetője a kapufán csattant

Jó: Szilágyi, Bessenyei, Milka, Kovács M., ill. Plutcer, Fige, Murák.

Németh Károly: Edzőöregítő mérkőzésen az öt kapufa mellett legalább öt ziccert is elhibáztunk, s így nehezen szereztük meg a győzelmet.

Arany László: A mindkét oldalon sok helyzetet hozó mérkőzésen ennyivel jobbak voltak a hazaiak.