Nyírgyulaj–Ibrány 2–1 (2–0)

Nyírgyulaj, 200 néző, v.: Bíró Cs.

Nyírgyulaj: Kecskés G. – Baksa Cs., Czerula Zs., Erdei L., Pénzes Á., Szentjobbi R. (Góznek K.), Tóth B. (Papp A.), Lakatos J. (Lőrincz S.), Oxi R. (Horváth K.), Sitku Á., Berecz Zs. (Erdei B.). Edző: Lukács Tibor.

Ibrány: Tóth N. – Deme A., Kántor Zs., Bodó G., Torma T. Gergely B.), Kiss P., Orosz D., Csáki J. (Lakatos B.), Kiss T. (Makai I.), Papp M. (Flavio), Kristófi S. Edző: Gerliczki Máté.

Magas színvonalú mérkőzésen mindkét csapat nagy akarással küzdött. A hazaiak megőrizték az első félidőben szerzett előnyüket, így megérdemelten nyertek.

Gól: Kántor Zs. (öngól), Berecz Zs., illetve Tóth N. Ifi: 2–1.

Lukács Tibor: – Csapatom hatalmasat küzdött, és szép győzelmet aratott.

Gerliczki Máté: – Kislányokként kezdtük, férfiemberként fejeztük be az összecsapást. A kettő közötti időszakban azt láttam a csapatomtól, amit a továbbiakban is szeretnék. Továbbra is hiszem, hogy hosszú távon inkább az kifizetődő, amit mi csinálunk, mert a rúgd és fuss utána már csak néhány helyen divat. Gratulálok a hazaiaknak.

Kemecse–Tiszalök 2–0 (1–0)

Kemecse, 300 néző, v.: Bendik T.

Kemecse: Pintér L. – Karkusz (Lábas P.), Szűcs F., Orgován Gy., Iván Zs., Ruska T. (Csomány), Szaffián Sz., Simon D., Lukács B. (Majoros Á.), Lakatos L., Birovecz J. (Oláh A.). Edző: Hokk Béla.

Tiszalök: Gagyi S. – Balogh A. (Gyulai K.), Csáki V., Dobos Z., Vass I., Gál N., Újvári Zs., Czifrák R., Puncsák Cs., Cseh K., Kiss R. (Bódi V.).

Edző: Kovács János. Magas színvonalú mérkőzésen az újjászervezett kemecsei csapat bizonyított a kétkedőknek és megérdemelten győztött. Gól: Simon D., Lakatos L. (11-esből). Ifi: 4–1.

Hokk Béla: – Ragyogó ellenféllel szemben megérdemelt győzelmet arattunk – közönségszórakoztató mérkőzésen.

Kovács János: – Nagyon jó iramú mérkőzésen 1–0-ás hazai vezetésnél büntetőt hibáztunk, érzésem szerint utána feladtuk a mérkőzést. Helyzetkihasználásunkon ez egyértelműen látszott, amin kell javítani.

Nyírmada–Dombrád 5–1 (1–0)

Nyírmada, 150 néző, v.: Resán.

Nyírmada: Papp G. – Mátyus Cs., Géczi I., Puskás Á., Danku A. (Szűcs B.), Nagy M., Németh A., Fejes J. (Mbonu), Barta F. (Szikszai A.), Dávid R. (Kapin K.), Derceni B. (Bancsi G.). Játékos-edző: Szőke István.

Dombrád: Szabolcsi M. – Bárány L., Bárány T., Kovács M., Huszti P., Csáki P., Balla J. (Fabu R.), Tamás B. (Révész J.), Veress L. (Kállai Á.), Marcsek Z., Gombkötő Z. (Borbély L.). Edző: Borza László. Jól kezdte a bajnokságot a Mada, amely minden tekintetben felülmúlta ellenfelét.

Gól: Dávid R. 2, Németh A., Mátyus Cs., Derceni B., illetve Gombkötő Z. Kiállítva: Bárány T. (60. perc). Ifi: 11–0.

Szőke István: – Eredményesen rajtoltunk, ráadásul a lelkesen küzdő vendégek ellen jól is futballoztunk.

Borza László: – Jobb csapattól kaptunk ki. Az első félidőben jól futballoztunk, sajnos, mindig akadnak egyéni hibák, fegyelmezetlenségek, aminek ilyen csúfos eredmény a következménye.

Tiszavasvári–Szatmár Unió FC 6–0 (3–0)

Tiszavasvári, 170 néző, v.: Losonczki.

Tiszavasvári: Kanócz – Lakatos I., Daru I., Lakatos B., Balogh N., Potornai M., Nagy I. (Dankó G.), Péntek A. (Szolyka G.), Nagy D. (Tudja D.), Somogyi M. (Bakos T.), Balázsi P. (Hódi G.). Edző: Mirgai László.

Szatmár Unió: Kőrösi N. – Gégény M., Bogár M. (Bartha T.), Gál R., Juhász B., Rigó A., Bodó R. (Harbula B.), Balogh P., Baksa Á., Császár T. (Simon K.), Fülep O. Edző: Virovecz Pál.

Már az első percben vezetést szerzett a hazai csapat, a kisvártatva történt kiállítást követően tovább növelte előnyét a Vasvári. A mérkőzésre jellemző volt, hogy a házigazdák kapusnak az első vendéglövést 70. percben kellett hárítania, de ez sem volt veszélyes. Ráadásul egyetlen gólhelyzete sem akadt a látogatóknak…

Gól: Péntek A., Nagy I., Balázsi P., Tudja D., Bakos T., Szolyka G. Kiállítva: Fülep O. (7. perc). Ifi: 14–0.  Mirgai László: – Ezen a mérkőzésen mindenki megfelelő teljesítményt nyújtott. Azt gondolom, a gólkülönbség reális, a vendégeket pedig sajnálom, mert a korai kiállítás megpecsételte sorsukat. Összességében a jobb csapat nyert.

Virovecz Pál: – Hamar eldőlt a mérkőzés, a kiállítás nagyban befolyásolta a végkimenetelt. A Vasvári sokkal előrébb tartó, jobb csapat mint mi, megérdemelten nyerte a meccset.

Tiszakanyár–Baktalórántháza 2–1 (1–0)

Tiszakanyár, 200 néző, v.: Sinka Z.

Tiszakanyár: Kanyári G. – Prhakonkham, Pócsi B., ifj. Koskovits Gy., Morauszki I. (Göncz B.), Oláh L. (Babják), Illés A., Bodnár J., Gráf L. (Ablonczy), Terjék Z., Kupás Z. (Gombkötő S.). Edző: Koskovits György.

Baktalórántháza: Tóth K. – Marics T. (Éles Zs.), Geda G. (Illés L.), Kántor F., Balogh G., Lakatos I., Szabó G., Csordás G., Szabó R., Marics G. (Molnár L.), Balogh Zs. Játékos-edző: Illés László. Sokáig csak mezőnyjáték folyt a pályán majd kétgólos előnyhöz jutottak a hazaiak, amit sikerült megőrizniük. Gól: Terjék Z., Oláh L., illetve Illés L. Kiállítva: Pócsi B. (86. perc).Ifi: 1–0.

Koskovits György: – Áldozatok árán ugyan, de taktikus játékkal a végén nagyot küzdve sikerült legyőzni a harcos vendégeket.

Illés László: – A burleszk filmbe illő gólok hét végéjén sajnos mi is főszerepet játszottunk, így hiába futottunk az eredmény után, nem sikerült egyenlítenünk.

Szakoly–Tuzsér 0–0

Szakoly, 200 néző, v.: Török. Szakoly: Szobonya G. – Baumgartner Á., Szenes I., Rebegea, Horváth G., Bodai K. (Kiss T.), Chioreanu (Palaga P.), Balogh Zs. (Rédei M.), Kiss I., Madzin I., Haburcsák K. (Dávid G.). Edző: Madalina György

Tuzsér: Szőr I. – Dancs B., Lakatos T., Markos J., Dallos L. (Zán P.), Hriskevics, Dolhai M., Tott N., Iván A., Setét R. (Bagoly Z.), Soós T. Játékos-edző: Dancs Béla.

Nagy várakozás előzte meg a szakolyiak meg bemutatkozását a megy egyben. Jó időben, jó pályán becsülettel gyömöszölték egymást a csapatok. Ifi: 3–2.

Madalina György: – Jelen pillanatban egységesebb, jobb csapat a Tuzsér. Csapatomban sokan edzés és mérkőzés hiány nem tudtak képességükhöz mérten játszani, hősies védekezésünknek köszönhetjük az egy pontot.

Dancs Béla: – A csapat nagyon jól játszott, minden megtett a győzelem érdekében. Nem értem, a 10. percben miért maradt el a 11-es javunkra… Tesszük a dolgunkat továbbra is.

Mándok–Cellspan-Balkány 1–1 (0–0)

Mándok, 300 néző, v.: Kiss L.

Mándok: Pécsi V. – Sallai M., Nikita V., Schnellenperger, Szabó T. (Galambos L.), Révész Z., Dancs A., Zsidó L., Stef, Szilágyi R., Dascal. Edző: Csoma Dezső.

Balkány: Varga I. – Marozsán Zs., Turbucz T., Vass Z., Kónya M., Szabó P., Ferenczi F. (Karasz L.), Málik J. (Csizmarik Á., Karasz G.), Csáki R. (Ferenczi M.), Marozsán M., Nagy D. Játékos-edző: Dán Ferenc.

A hazaiak sok helyzetet és két 11-est is elhibáztak, csak maguknak köszönhetik, hogy elmaradt a remélt győzelem. Gól: Galambos L., illetve Ferenczi M. Kiállítva: Zsidó L. (75. perc), illetve Marozsán Zs. (86. perc). illetve Ifi: 4–5.

Csoma Dezső: – Tény és való, hogy a csapat nem játszott olyan jól, ahogy azt szerettük volna. Az ellenfél kétszer rúgott kapura, ebből talált egy gólt, majd tíz emberrel kiharcoltunk két jogos büntetőt, sajnos, egyiket sem tudtuk berúgni. A végén Galambos Levente pontot mentett, amit elhunyt törzsszurkolónk, egykori sportelnökünk, Tóth Kálmán emlékének ajánlunk.

Dán Ferenc: – Az idegenben szerzett pontnak mindig nagy értéke van, ennek különösen. Igazi csapatmunka volt, és ki kell emelnem kapusunkat, Varga Istvánt, aki szenzációsan védett.

Nagyhalász–Nagykálló 5–0 (2–0)

Nagyhalász, 150 néző, v.: Újhelyi.

Nagyhalász: Jakocska – Csire G. (Szabó B.), Kondor M. (Boros I.), Tilki M., Orosz T., Kovács N. (Turóczi Cs.), Horváth M. (Szitai R.), Mocsár Cs., Anderka R., Kóder L., Kosztik D. (Tóth N.). Játékos-edző: Kiss Gábor.

Nagykálló: Luksa Z. – Kerecsen J., Papp M. (Jaczó Gy.), Haburcsák D., Szabó D., Bacskai A. (Csáki Cs.), Kriser Sz. (Csatári Á.), Brátán L., Rakaczki J., Hatházi M. (Takács G.), Svelta Z. Edző: Budaházi László.

A hazaiak végig irányították a mérkőzést és magabiztosan nyertek. Gól: Kosztik D. 2, Kovács N. (11-esből), Tóth N., Kóder L. (11-esből). Ifi: 2–3. Kiss Gábor: – Azt kaptam a mérkőzéstől, amire számítottam. Végig kézben tartva a meccset, magabiztosan nyertünk. Természetesen helyén kezeljük ezt a győzelmet. A csapat a sikert az aktív pályafutását befejező Szobonya Péternek ajánlja.

Budaházi László: – Gondoltam, hogy nem lesz fáklyásmenet ez a szezon. A felkészülésünk hű tükörképe volt ez a mérkőzés, ennek ellenére azt mondom, három gólt ajándékoztunk a Halásznak, de mindenképpen megérdemelte a győzelmet. Gratulálok nekik.