3. forduló (2011.09.03-04.)

HTE Ibrány SE
Kezdés: 2011.09.03 15:30

Szombaton Hajdúböszörménybe látogat városunk labdarúgócsapata, a mérkőzés 15:30 perckor kezdődik. A Hajdúböszörmény eddigi két meccsén veretlen, Kisvárdán döntetlent, hazai pályán 5-0-ás győzelmet ért el. Legutóbb 2009 május 30-án találkozott a két csapat, melyen a hazaiak 3-2-es győzelmet arattak csapatunk felett. Mindkét gólunkat Marcsek Zoltán szerezte. Bízzunk a sikeres szereplésben!

Hajrá IBRÁNY!!!!!

Kató István, ibrányi edző:
A Kisvárda ellen időszakonként régen várt jó teljesítményt nyújtott a csapat, amiért csak dicsérni tudom a játékosokat. A héten megszokottól eltérőbb légkörben készültünk a szombati nehéz mérkőzésre, bízom benne, hogy összeszedettek leszünk, és ponttal vagy pontokkal térünk haza.

Sérültek: Horváth Norbert, Imre Győző, Szilágyi Viktor, Tóth Zsolt

Eltiltott: Balogh Alex