| Forduló-hangoló | Tudósítások, eredmények |

Ibrány SE

Mándok SE
Kezdés: 2015.03.15. 14:00

Nagykálló (16.)–Tiszakanyár (11.)

Budaházi László, nagykállói edző: – Akárcsak nálunk, Tiszakanyáron is jelentős változások történtek a télen. Ellenfelünk idegenbeli győzelemmel, vagyis nagyon jól rajtolt, ez önmagáért beszél. Továbbra is szerénynek kell maradnunk, csendben tenni a dolgunkat.

Koskovits György, tiszakanyári edző: – A hét végi mérkőzés is igen „húzósnak” ígérkezik. Nem szabad félvállról venni a hazai csapatot, amely bizonyította Nyírmada elleni nyitányon, most már képes meglepetésre.

Tiszalök (9.)–Nyírmada (2.)

Kovács János, tiszalöki edző: – Maradt bennem egy kis hiányérzet a múlt héten látottak miatt. Egy-két egyéni hiba, néhol kapkodó játék, de ez mind korrigálható. Ezt javítjuk és minden rendben lesz. Idei első hazai meccsünkön bizonyíthatjuk szurkolóinknak, hogy ismét tavasz van.

Szőke István, nyírmadai edző: – Még egyszer nem szabad megismételni az elmúlt héten mutatott játékot, ettől sokkal többet kell nyújtani, akarásban, hozzáállásban és a helyzetkihasználást tekintve.

Tuzsér (1.)–Nagyhalász (4.)

Dancs Béla, tuzséri játékos-edző: – A hét végén tiszta fej, gyors, pontos, céltudatos játékra lesz szükség annak érdekében, hogy a három pontot itthon tudjuk tartani. Annál is inkább, mert nagyon nehéz mérkőzésre számítok.

Kiss Gábor, nagyhalászi edző: – Soha sem hálás feladat a listavezető otthonában fellépni, de ez egy újabb szép feladat amit meg kell oldanunk. Az elmúlt meccsen abszolút a mi hibáinkból történt kiállítások miatt keretünk megcsappant, de nem az áldozati bárány szerepét kívánjuk eljátszani a hét végén. Közös állásponton vagyunk a fiúkkal azzal kapcsolatban, hogy „vállalható vereség” számunkra nem létezi, mert ha úgy indulunk neki, hogy minél kevesebbel megússzuk, akkor felesleges elutaznunk Tuzsérra.

Baktalórántháza (6.)–Tiszavasvári (3.)

Illés László, baktalórántházi játékos-edző: – Nyírgyulajban a kapuk előtti gyámoltalan, határozatlan játékunk következtében szenvedtünk vereséget. Ha az akkor mutatott teljesítményt – a felsorolt hiányosságokat kijavítva – tudjuk hozni, három ponttal fogunk gazdagodni.

Mirgai László, tiszavasvári edző: – Sajnálom, hogy nem tudtam jelen lenni az Ibrány elleni mérkőzésen. Felvételről többször megnéztem a történteket, azt kell mondjam, szétesően játszottunk. Abban biztos vagyok, a Baktával szemben egy teljesen más mentalítású csapat fog pályára lépni, és azzal is tisztában vagyok, irtózatosan nehéz meccs vár ránk. Remélem, velem a kispadon... Vasárnap

Dombrád (15.)–Nyírgyulaj (10.)

Borza László, dombrádi edző: – Még egyszer ilyen kislány módra nem futballozhatunk, mint a Kanyár ellen. Ezúttal kedvező eredményt szeretnénk elérni, ami nem lesz egyszerű, mert az a csapat, amely a Baktának három gólt tud rúgni, nem lehet gyenge.

Lukács Tibor, nyírgyulaji edző: – Az őszi mérkőzésen nem sikerült feltörni a fegyelmezetten védejező Dombrád védelmét. Most is hasonlóan nehéz mérkőzésre számítok, de bízom abban, hogy jó eredményt fogunk elérni.

A Szatmár Unió FC–Cellspan-Balkány, a Szakoly–Kemecse, illetve az Ibrány–Mándok mérkőzés elmarad.

Tudósítások, eredmények

Ibrány–Mándok 2–0 (1–0)
(A 18. fordulóból elmaradt mérkőzést 2015.05.20-án 17 órai kezdettel játszották le.)

Ibrány, 400 néző, v.: Veres J.

Ibrány: Tóth N. – Kovács I. (Orosz D.), Bodó G., Deme A., Csáki J., Torma T. (Papp M.), Islony, Somogyi T., Kristófi S. (Somogyi M.), Kiss T. (Makai I.), Flavio (Kiss P.). Edző: Gerkiczki Máté.

Mándok: Csorvási A. – Sallai M., Varga D. (Csürök Cs.), Révész Z., Schellenperger, Szabó T., Dancs A., Pop M., Ladomirjak, Zoffcsak (Galambos L.), Dascal. (Káté I.).   Csoma Dezső.

Jobb volt a hazai csapat.

Gól: Kristófi S., Islony.

Ifi: 4–4.

Gerliczki Máté: – Nagy különbség volt a két csapat között, ami az eredményben nem teljesen mutatkozott meg. Rengeteget dolgoztak játékosaink, sokat tettek a sikerért, borzasztóan elfáradtak.

Csoma Dezső: – A meccs elején kihagytunk három helyzetet, majd az Ibrány átvette az irányítást és megérdemelten nyert.