Szatmár Unió FC–Ibrány 0–0
Fehérgyarmat, 200 néző, v.: Sándor Cs.

Szatmár Unió: Juhász S. – Gégény M., Gál R., Doros M., Rigó A., Varga Z. (Baksa Á.), Balogh P., Szatke M., Sárközi D. (Császár T.), Bodó R., Csáki R. (Veress L.). Edző: Siti Ferenc.

Ibrány: Tóth N. – Kovács I., Deme A., Bodó G., Csáki J., Torma T. (Kiss P.), Gergely B., Kiss T. (Somogyi M.), Islony (Petics Gy.), Somogyi T. (Flavio), Kristófi S. Edző: Gerliczki Máté.

Márciusban pezseg az ifjak vére, hevületük a pályán is felért a „Szürke ötven árnyalata” főszereplője máshol kamatoztatott hevületével. Két fiatal csapat csapott össze, soraikban sok tehetséges labdarúgóval, s egy jó iramú mérkőzés végén a boldogság ugyan nem feszítette szét az öltözők falait, de messze még a vége, az említett filmben is rengeteg variáció merült fel bizonyos dolgokra, úgy, ha néha a szakvezetők feje a lila ötven árnyalatát is játszotta de azért a látottakra lehet építeni – mindkét csapatnál. A játékvezetői hármas egyetemi szinten dirigálta a találkozót! Ifi: 5–2.

Siti Ferenc: – Az első félidőben viharban voltunk, bujkáltunk az erdőben, nem mertük felvállalni a saját játékunkat. Úgy érzem, a szünet után egyenrangú partnerei voltunk egy remekül felkészített vendégcsapatnak, abba pedig már bele sem merek gondolni, mi lett volna akkor, ha a végén a sistergős kapufánkról befelé pattan a labda…

Gerliczki Máté: – Az első félidő helyzetei alapján egyértelműen meg kellett volna nyernünk a mérkőzést. A második játékrész már kiegyenlítettebb volt, ezért nem érdemeltünk győzelmet. A játékvezetés kiemelkedően jó volt!

Nyírmada–Tuzsér 1–0 (0–0)
Nyírmada, 200 néző, v.: Tomori P.

Nyírmada: Kardos Z. – Mátyus Cs., Géczi I., Fejes J., Danku A., Bancsi G. (Péter Gy.), Szikszai A., Ohár R., Németh A., Nagy M., Dávid R. (Derceni B.). Játékos-edző: Szőke István.

Tuzsér: Szűcs L. – Dancs B., Laktos T., Markos J., Dallos L., Hriskevics, Iván A., Tott R., Gergely I. (Setét R.), Bagoly Z., Soós T. Játékos-edző: Dancs Béla.

A hazai csapat nagy iramú, izgalmas mérkőzésen kerekedett felül. Gól: Dávid R. Ifi: 2–2.

Szőke István: – Rangadóhoz méltó színvonalú mérkőzést játszottunk, amelyen mindkét csapat előtt sok lehetőség adódott. Ebből mi egyet kihasználtunk, és értékes győzelmet arattunk.

Dancs Béla: – Ma nem jött össze semmi… Saját magunkat okolhatjuk, mert kihagytuk a helyzeteket, a Mada pedig talált egy szerencsés gólt és megnyerte a meccset.

Nyírgyulaj–Nagykálló 4–0 (2–0)
Nyírgyulaj, 150 néző, v.: Kosztyu J.

Nyírgyulaj: Pallai G. – Baksa Cs. (Kolozsi M.), Czerula Zs., Erdei L., Szép T. (Oxi R.), Gózner K. (Kanál R.), Tóth B., Fekete G., Szentjobbi R. (Lakatos J.), Pénzes Á. (Erdei B.), Berecz Zs. Edző: Lukács Tibor.

Nagykálló: Luksa Z. – Kerecsen J., Fodor T., Csernák I., Kóth Á., Rakaczki J., Simon I. (Málik J.), Papp M., Tóth Z. (Major I.), Svelta Z. (Kriser Sz.), Bencs Á. Edző: Budaházi László.

A színvonal nem verdeste az eget. Gól: Fekete G. 2, Berecz Zs., Lakatos J. Ifi: 4–0.

Lukács Tibor: – A játék minőségéről inkább nem mondok semmit, de sok esetben jó teljesítménnyel kaptunk ki, most viszont három pontot szereztünk.

Budaházi László: – Az eredmény ismeretében sokaknak meglepő lesz, amit mondok. Ezen a meccsen mi játszottunk a focit, csak amíg kihagytuk a kihagyhatatlant is, addig a hazai csapat, Illés Laci barátom szavaival élve, célfutballt bemutatva minden helyzetét értékesítette.

Mándok–Baktalórántháza 0–1 (0–0)
Mándok, 300 néző, v.: Homonai P.

Mándok: Pécsi V. – Sallai M., Nikita V., Ladomirjak, Szabó T., Révész Z. (Dascal), Dancs A., Zsidó L. (Zhoffcsak V.), Pop, Galambos L., Varga D. (Csürök Cs.). Edző: Csoma Dezső.

Baktalórántháza: Tóth K. – Geda G., Csordás G., Lakatos I., Balogh G. (Kántor F.), Rakóczi Zs., Kozma J. (Illés L.), Miskolczi L., Marics G. (Marics I.), Szabó R., Balogh Zs. (Kun Cs.). Játékos-edző: Illés László.

A döntetlen igazságosabb lett volna. Gól: Ladomirjak (öngól). Kiállítva: Pop (45. perc). Ifi: 1–2.

Csoma Dezső: – Paprikás hangulatú, férfias mérkőzés volt. Sajnos, már az első félidőben emberhátrányba kerültünk, de tíz fővel is jobbak voltunk, több helyzetet dolgoztunk ki és kapufát lőttünk. Balszerencsés vereséget szenvedtünk.

Illés László: – Kicsit fociztunk, nagyot küzdöttünk, a győzelmünkhöz kellett a hazai jobbhátvéd segítsége is. Annyi rúgást és ütést kaptunk, mint amennyit a futballpályán egy szezonban szokás…

Dombrád–Tiszavasvári 0–1 (0–0)
Dombrád, 80 néző, v.: Szabó B.

Dombrád: Mucsicska – Oncsó M. (Huszti P.), Bárány T., Kovács M., Birovecz J. (Fabu R.), Balla J., Csáki P., Tamás B., Kovács D., Gombkötő Z., Szabó M. (Tóth T.). Edző: Borza László.

Tiszavasvári: Polgári L. – Lakatos I., Daru I., Dankó G. (Lakatos Barna), Balogh N., Potornai M. (Nagy D.), Nagy I. (Czifrák R.), Lakatos Bence, Kóka R., Tudja D. (Fazekas V.), Kovács B. (Péntek M.). Edző: Mirgai László.

Irreális körülmények között az első félidő a szél által támogatott hazaiaké volt, a második a vendégeké. Gól: Lakatos Barna. Ifi: 2–5.

Borza László: – Amíg ilyen óvodás gólt kapunk, mi pedig a tiszta helyzeteket is kihagyjuk, addig a döntetlen körüli meccseket is elbukjuk.

Mirgai László: – Nagyon értékes három pontot szereztünk, mert ilyen viharos szélben futballról nem beszélhettünk. A hazai csapatot is dicséret illeti, mert nagyon jól küzdött. Ezt a győzelmet László Zoltánnak ajánlja a csapat. Isten éltessen, Zoli bácsi!

Tiszakanyár–Tiszalök 3–0 (2–0)
Tiszakanyár, 120 néző, v.: Kiss L.

Tiszakanyár: Kromplák Gy. – Morauszki I., Hidi N., Pócsi B., Bárány L., Phrakonkham (Dzsoba), Bodnár J., Mikuljak (Terjék Z.), ifj. Koskovits Gy. (Mátrai N.), Oláh L., Ablonczy D. (Illés A.). Edző: Koskovits György.

Tiszalök: Gagyi S. – Bene L., Bodnár A. (Puncsák Cs.), Bognár A., Csáki V., Cseh K., Csorba T., Gál N. (Tomán V.), Szolyka T. (Balogh T.), Újvári Zs., Vass I. Edző: Kovács János.

A jó játékvezetést beárnyékolta a hazai edző igazságtalan elküldése a kispadról… Gól: Pócsi B., Ablonczy D., Oláh L. Ifi: 7–0.

Koskovits György: – Egy akadályt ismét sikeresen vettünk.

Kovács János: – Olyan erejű szélben kellett labdarúgást játszanunk, amely először a tüzünket oltotta el, majd a hazaiakat támogatva hátrányba fújt minket. A második félidőben szaladtunk az eredmény után szaladtunk, kinyíltunk, ezt kihasználta az ellenfél.

Cellspan-Balkány–Kemecse 0–2 (0–0)
Balkány, 150 néző, v.: Kósa Gy.

Balkány: Kőrösi N. – Turbucz T., Juhász B., Vass Z., Hortó A., Ferenczi F., Hódi G. (Marozsán M.), Szilágyi Z. (Marcondes), Vasas T., Csizmarik Á. (Bencsik A.), Pintér D. Edző: Balogh József.

Kemecse: Félegyházi V. – Simon D., Szűcs F., Hokk Á., Majoros Á., Osváth S. (Szaffián Sz.), Lakatos L., Orgován Gy. (Hokk B.), Orosz M., Lukács B. (Iván Zs.), Ruska T. (Gömze A.). Edző: Hokk Béla.

Az első félidőben a hazaiak domináltak, a másodikban kiegyenlített játék mellett harcolta ki a győzelmet a Kemecse. Gól: Majoros Á., Ruska T. Ifi: 2–4. (Tudósító: Kondor Lajos)

Balogh József: – A kapu előtt sokkal határozottabbnak kell lennünk, mert amíg nem rúgunk gólt, értelemszerűen nyerni sem fogunk!

Hokk Béla: – Irreális időjárás közepette alacsony színvonalú mérkőzésen megérdemelten hoztuk el a három pontot.

Nagyhalász–Szakoly 0–1 (0–1)
Nagyhalász, 100 néző, v.: Pethő P.

Nagyhalász: Jakocska Cs. – Kondor M., Tilki M., Horváth M., Orosz T., Kosztik D. (Sallai B.), Boros I. (Varga A.), Kovács N. (Szitai R.), Anderka R. (Kiss G.), Tóth N., Mocsár Cs. Játékos-edző: Kiss Gábor.

Szakoly: Szobonya G. – Szathmári D., Szenes I., Buka B., Babják Cs., Rédei M., Kiss I. (Szabó P.), Kató I., Daru R., Madzin I., Bodai K. (Horváth G.). Edző: Madalina György.

Viharos erejű szélben a vendégcsapat kihasználta a házigazda hibáját. Gól: Kiss I. Ifi: 2–1.

Kiss Gábor: – Nem ez volt az a meccs, amelyből a folytatásra erőt és önbizalmat meríthetnénk.

Madalina György: – Ilyen időjárási körülmények között nem lehet játszani… Nehéz volt eldönteni, hogy széllel szemben vagy a támogatásával kezdjük a mérkőzést. Szerencsére jól döntöttünk, széllel szemben sikerült gólt lőnünk, és a szél támogatásával könnyebb volt megtartani az előnyünket. Minőségi futballról nem lehet beszélni, de minden dicséretet megérdemelnek a játékosok, mert jól küzdöttek.