21. forduló (2005.04.09-10)

Ibrány (3.) - Sátoraljaújhely (11.)

Németh Károly, ibrányi edző: - Nagyon erősen dolgozik bennünk a visszavágás vágya az őszi vereségért, bár a heti edzéslátogatottság az iskolai és munkahelyi elfoglaltságok miatt jóval átrendezettebb volt a megszokottnál.
Vattai kapus sérült, de minden hátráltató körülményt félretéve maximális energiával törünk a győzelemre, hogy versenyben maradjunk a dobogós helyekért.

Ibrány - Sátoraljaújhely 8-0 (3-0). Ibrány 300 néző, v.: Tatár (Orosz, Muszka)

Imrének (középen) újra kijárt a gratuláció

Fotó: Kató L.

Ibrány: Karászi – Csobán, Morauszki (Szilágyi), Kántor, Kovács I., Kovács M., Nagy S., Bessenyei (Milka), Korsoveczki, Imre (Ónodi), Marcsek. Edző: Németh Károly.

STK: Szemán – Katona, Bodnár, Balogh, Komlósi, Szabó I., Janikó, Ablonczi, Váradi, Dakos (Szabó G.), Pothurszky (Timkó). Edző: Szabó László.

Gól: Imre 3, Marcsek 2, Nagy S., Korsoveczki, Ónodi.

Hamar kidomborodott a két csapat között a tudásbeli különbség. A vendégek nem találtak ellenszert az Ibrány veszélyes támadójátékára, s a végén nagy gólkülönbségű hazai győzelem született.

Németh Károly: – Összefogottan és eredményesen játszottunk, ma maximálisan kiszolgálták egymást a játékosok, így sikerült a nagyon lelkes és szimpatikus ellenfelet legyőznünk. Nem az Újhely volt ennyire gyenge, ma nekünk minden sikerült.

Szabó László: – Sovány vigasz kollegám nyilatkozata, egy sokkal jobb erőkből álló ellenfél ilyen arányban is megérdemelt győzelmet aratott a hat ifistával felálló csapatunk ellen. Ilyen állapotban ennyire vagyunk képesek.